YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, Kocatepe'ye çıktı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyük Taarruz'un 91. yıl dönümünde, Afyonkarahisar'daki Kocatepe'ye çıktı.
Kılıçdaroğlu, Kocatepe'ye çıktı
26 Ağustos 2013 / 07:45 Güncelleme: 26 Ağustos 2013 / 11:34

Kılıçdaroğlu, Büyük Taarruz'un 91. yılı kapsamında, Afyonkarahisar Valiliği tarafından Şuhut ilçe stadında düzenlenen törenin ardından Çakırözü köyüne geçti. Zafer Yolu Yürüyüşü'nün uğurlama noktasında bir süre vatandaşlarla sohbet eden Kılıçdaroğlu, askerlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Zafer Yolu Yürüyüşü'nün yapıldığı 17 kilometrelik parkurda bir süre yürüyen Kılıçdaroğlu, daha sonra araçla Kocatepe'ye çıktı. Kılıçdaroğlu, Kocatepe'de bir süre kalarak, Büyük Taarruz'un gerçekleştiği alan hakkında bilgi aldı.

Kılıçdaroğlu, Kocatepe ziyaretinin ardından, savaşta tamamı şehit düşen Üsteğmen Agah ve Üsteğmen Feyzullah efendi komutasındaki 100 mehmetçik anısına oluşturulan Yüzbaşı Agah Efendi Şehitliği'ni gezdi.

Kılıçdaroğlu, beraberindeki milletvekilleri ve partililerle burada dua etti.

 

AA

14:03
 // KALPAKLI CEVRİYE
Koca tepe derken...? Yok ya... Bu adam ağaca bile çıkamaz. ... Haaa şimdi anladım, tepe derken Kocatepe'ymiş. Kalpağı takmış, aynen İran büyücülerine benzemiş. Şaka maka bizim Kemal gerçekten bir büyücü olmasın sakın? Öyle olmasa, neden hergün saçmalamasına rağmen etrafında kalabalık guruplar oluyor. Haksızsam, haksızsın diyin....
26 Ağustos 2013 14:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler