YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Keşke o acıyı benim ailem yaşasaydı
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Terör kimden, nereden, nasıl gelirse gelsin, hep birlikte mücadele edeceğiz. Son derece üzgünüm. Keşke böyle bir olay olmasaydı. Mehmetçiğimiz şehit oldu. Keşke o şehit olmasaydı da aynı acıyı ben, benim ailem yaşasaydı" dedi.
Kılıçdaroğlu: Keşke o acıyı benim ailem yaşasaydı
26 Ağustos 2016 / 06:47 Güncelleme: 26 Ağustos 2016 / 06:52

Erzurum'dan hareket ederek, saat 23.15'te Ankara'ya gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu, Esenboğa Havalimanı'nda, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Veli Ağbaba, Selin Sayek Böke, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP'li milletvekilleri, partinin Ankara İl Başkanlığı, gençlik kolları ile çok sayıda vatandaş karşıladı. 

Kılıçdaroğlu'nu karşılamak üzere havalimanına gelen vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları taşıyarak, "Kahrolsun PKK", "Mustafa Kemal'in askerleriyiz", "Türkiye laiktir, laik kalacak", "Faşizme karşı omuz omuza" sloganları attı. 

BU TERÖR BİZİ ASLA YILDIRAMAZ

Partililerin yoğun sevgi gösterisiyle karşıladığı Kemal Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, vatandaşların ilgisine teşekkür etti. 

"Bizim bir görevimiz var, bütün zorlukları aşmak, teröre karşı durmak, vatandaşı korumak, vatandaşın haklarını savunmak" diyen Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"KEŞKE O ASKERİMİZ ŞEHİT OLMASAYDI DA.."

"Terör kimden, nereden, nasıl gelirse gelsin, hep birlikte mücadele edeceğiz. Bu terör bizi asla yıldıramaz ve yolumuzdan döndüremez. Kararlılıkla, bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz. Yarın şehidimizin cenazesine katılacağız. Son derece üzgünüm. Keşke böyle bir olay olmasaydı. Bir canımız var, o canımızı vatana vermeye hazırız. Mehmetçiğimiz verdi, şehit oldu, keşke o şehit olmasaydı da aynı acıyı ben, benim ailem yaşasaydı. O açıdan son derece üzgünüm, bir şehidin olması gerçekten beni son derece üzüyor." 

Kılıçdaroğlu, kendisini karşılayan kalabalıkla ilgili de "Bu atmosfer, güzel bir atmosfer. En azından teröre karşı hep birlikte duruyoruz, birlikte mücadele ediyoruz. Buraya katılan arkadaşlarıma, telefon eden bütün siyasi partilerin genel başkanlarına, sivil toplum, meslek kuruluşlarına, sendikalara hepsine yürekten teşekkür ediyorum. Hep beraber, birlikte olacağız ve Türkiye'yi aydınlığa çıkaracağız." diye konuştu.

Öte yandan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu, özel harekat polislerinin koruduğu görüldü.

 

AA

O MEŞHUR DARBELER HAİNLERİ GÖSTERİYOR
 // ARSLAN
BUGÜN BİRLİK GÜNÜ DİYORUZ SAMİMİ OLALIM GÜVENDİĞİMİZ POLİS,ASKER,SAVCI,HAKİM DAHA NİCELERİ TERÖRİST ÇIKMADI MI?

GENELLEME YAPARAK VATANSEVERLERİ SUÇLAMAK İSTEMEM AMA HER KURUMDA BİNLERCE TERÖRİST ÇIKINCA İNSAN HANGİSİNİ GENELLEDİĞİNİ ŞAŞIRIYOR!

LAİKLİK İÇİN DİYEREK 3 DARBE YAPTILAR
FETOCULAR 1 DARBE YAPTI BU GOL SAYILMADI MAÇ SKORU GİBİ DEĞİL Mİ?

İNGİLTERE SÜPER LİGİ:LAİKSPOR
ABD SÜPER LİGİ:FETOSPOR
STADYUM:TÜRKİYE
HAKEM:ÜST AKIL

ÇOK HAİN GÖRDÜK CHP YE GÜVENMEMİZİ KİMSE SÖYLEMESİ...
26 Ağustos 2016 Cuma 11:04
ATACAN YALANI ÖPECEN İNANANI
 // ARSLAN
Bu aralar CHP li vekiller sessiz Kılıçdaroğlu Birlik mesajları veriyor TSK fetodan arındırılıp laik Atatürkçüler yerleştiriliyor hani o bildiğimiz her on yılda bir rejim elden gidiyor diyerek darbe yapan Atatürkçüler geliyor CHP durumdan gayet memnun Yaş toplantıları artık kimi koysak yaş toplantısına dönüştü.......
26 Ağustos 2016 Cuma 08:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler