YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu kendi kazdığı kuyuya düştü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mısırlı Esma Biltaci için gözyaşı dökmesini eleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez de kendisi canlı yayında ağladı.
Kılıçdaroğlu kendi kazdığı kuyuya düştü!
20 Eylül 2014 / 20:45 Güncelleme: 20 Eylül 2014 / 20:58

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çıktığı canlı yayında çocukluk fotoğraflarıyla hazırlanan klibi seyrederken gözyaşlarını tutamadı. Oysa Kılıçdaroğlu bakın geçmişte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı yayında ağlamasını hangi çarpıcı sözlerle eleştirmişti...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Fox TV canlı yayınında çocukluk ve gençlik fotoğraflarıyla hazırlanan klibi izlerken gözyaşlarını tutamadı.

Oysa aynı Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır'da darbeciler tarafından şehit edilen 17 yaşındaki Esma Biltaci için gözyaşı dökmesine bakın hangi sözlerle tepki göstermişti:

"Televizyon ekranlarına çıkıp ağlamam.. Ağlayan adam çaresiz adamdır.. Çare üretmeyen adamdır. Biçaredir zavallıdır o... Milleti ağlayarak kandıracağını sanıyor.. Artık bu toplum bu numaraları yemiyor.."

Şehit Esma Biltaci'ye gözyaşı dökülmesine tepki gösteren Kılıçdaroğlu'nun çocukluğuyla ilgili fotoğrafları görünce ağlaması şaşkınlıkla karşılandı..

Sosyal medyada CHP Liderinin her seçimde başarısız sonuç alması nedeniyle kendisini çaresiz hissettiği ve bu nedenle gözyaşı döktüğü yorumları yapılıyor.

ağlama
 // halit
Kendine ağlıyor.Halk için değiıl...
20 Eylül 2014 21:21
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler