YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen işçilere korumalardan müdahale
Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen işçilere korumalardan müdahale
30 Nisan 2016 17:07
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun İstanbul İl Başkanlığı'na gelişi sırasında, işten çıkarıldıklarını belirterek kendisiyle görüşmek isteyenlere korumaların müdahalede etmesi üzerine arbede yaşandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin İstanbul İl Başkanlığı'na gelişi sırasında, işten çıkarıldıklarını belirterek kendisiyle görüşmek isteyenlere korumaların müdahalede bulunması üzerine kısa süreli arbede yaşandı.

Geri dönüşüm işçileriyle yapacağı görüşme için Şişhane'deki CHP İstanbul İl Başkanlığı'na gelen Kılıçdaroğlu'nu, il yöneticileri, milletvekilleri ve partililer karşıladı.

Bu sırada, Beşiktaş Belediyesi'nce DİSK'e üye oldukları gerekçesiyle işten çıkarıldıklarını ileri süren işçiler, "DİSK'e üye olduğumuz için işten atıldık, örgüt üyesi ilan edildik" yazılı pankartla seslerini Kılıçdaroğlu'na duyurmaya çalıştı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın da bulunduğu kalabalıkta, işçilere korumalar müdahalede bulundu. Bu sırada kısa süreli arbede yaşandı.

Kemal Kılıçdaroğlu, toplantının ardından AA muhabirinin işçilerin durumuna ilişkin sorusu üzerine, "Önce onları dinleyeceğim, ne istediklerine bakacağım." dedi.


AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler