YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Huzur içinde bir Türkiye özlemi içindeyiz
Kılıçdaroğlu: Huzur içinde bir Türkiye özlemi içindeyiz
12 Haziran 2016 23:44
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, herkesin rahatça, yaşadığı kentin sokaklarında gezdiği, huzur içinde dolaştığı bir Türkiye özlemi içinde olduklarını belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, herkesin rahatça, yaşadığı kentin sokaklarında gezdiği, huzur içinde dolaştığı bir Türkiye özlemi içinde olduklarını belirterek, "Aslında çok şey istemiyoruz. 

Kendi ülkemizde insanca yaşamak istiyoruz, kendi ülkemizde huzur içinde yaşamak istiyoruz. Anneler kendi ülkelerinde, kendi mahallerinde, kendi evlerinde huzur içinde çocuklarını okula göndersinler istiyoruz." dedi.

Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığınca Zeytinburnu Adliye Meydanında düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, acılar ve sevinçler paylaşılırsa, Türkiye'nin dünyanın en güzel ülkesi olacağını ifade ederek, Türkiye'de herkese yer olduğunu söyledi.

Türkiye'de herkesin huzur ve barış içinde yaşayabileceğini ve herkesin karnının doyabileceğini aktaran Kılıçdaroğlu, ramazan gibi mübarek bir ayda kimsenin acı haberler duymak istemediğini kaydetti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de acı haberler duyulmasını istemediklerini vurgulayarak, "Herkesin rahatça, yaşadığı kentin sokaklarında gezdiği, huzur içinde dolaştığı bir Türkiye özlemi içindeyiz. 

Aslında çok şey istemiyoruz. Kendi ülkemizde insanca yaşamak istiyoruz, kendi ülkemizde huzur içinde yaşamak istiyoruz. Anneler kendi ülkelerinde, kendi mahallerinde, kendi evlerinde huzur içinde çocuklarını okula göndersinler istiyoruz. 

Çok şey mi istedik acaba? Hayır. Emin olun hayır. Güzel şeyler istiyoruz. Eğer bunları yapabilirsek bu ülkede hepimiz huzur içinde yaşarız." şeklinde konuştu.


AA

 // Oguz
Senin gibi terörist seviciler olmasa bay keMAL cokda güzel olur memleket....
13 Haziran 2016 06:19
 // Hüseyin
KK kim istemezki Memleketimizde huzur olmasın amma Chp + Hdp liler olarak huzur bırakmadınız Dhpc Pkk Mlp Tikko bu örgütlerin gözlerinden öpen siz değilmisiniz Allah sizi ıslah ederde inşallah Memmelekete huzur gelir....
13 Haziran 2016 00:28
beyaz zambaklar ulkesi mi yapacaksınız.
 // hursit dilaver
çok iyi şeyler istemekle olmuyor.esedin PKKlı nusayrileri AKDENİZE AZ KALDI diye heyecanla bekliyorlar.ne demek bu. hataya dayanana kantonlar sonunda akdenize hataydan çıkacak demek.CHP ne zaman lale devri yaşattı yahu..2000li yıllarda yazar kasalar atılıyordu başbakana,ankara siteler esnafı yuruyuşe başlayıp anadoluya atlayınca, zor durdurdular.78ler malum benzin,yag,şeker kuyrukları.92ler dogunun faili meçhulleri falan..aman allah CHPnin istediği iyi şeyler buysa vermesin.şu halimize şukur ...
13 Haziran 2016 Pazartesi 00:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler