YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: "Hesabını soracağım"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şah Fırat Operasyonu'na ilişkin, "Güçlü devlet, karşılaşılan ilk tehditte topraklarını bırakıp kaçmakla değil, teröristlere dersini vermekle olunur" ifadesini kullandı.
Kılıçdaroğlu: "Hesabını soracağım"
22 Şubat 2015 / 18:30 Güncelleme: 22 Şubat 2015 / 18:38

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından operasyona ilişkin paylaşımda bulundu. "Teröristin önünde eğilen, vatan toprağını satan hükümet, yarın karşılaşılacak diğer tehditlere karşı ilk işinin 'kaçmak' olacağını gösterdi"  iddiasında bulunan Kılıçdaroğlu, şu görüşleri savundu:

"Güçlü devlet, karşılaşılan ilk tehditte topraklarını bırakıp kaçmakla değil, teröristlere dersini vermekle olunur. Bu utanç Türkiye'ye fazla. Kendi karakolunu yıkıp, kendi askerini geri çekip, kendi toprağını terk etmeyi 'başarı' diye sunmak danışıklı bir dövüşün kanıtıdır. Süleyman Şah'tan kaçma talimatını verenler, yarın bu ülkeden de kaçacak, ancak, Türkiye'ye yaşattığınız her türlü utancın hesabını soracağım."

 

AA

08:40
 // ahsen alemdar
sen ilk başta ahirette vereceğin hesabı düşün...
23 Şubat 2015 08:40
KAPA GAGANI.!!!
 // Adem
Kim laan ne hesabı? Kime hesap soruyon sen ne hakla ve hangi akılla.??? Sen SSK'nın hesabını verdin mi de hesaptan bahsediyorsun sen hesap bilseydin SSK'yı batırmazdın. Sana sabah 50 simit verseler akşama satıp onların hesabını veremezsin be.! KAPA GAGANI.!!!...
23 Şubat 2015 Pazartesi 04:58
hesapları boşa çıktı
 // Muhafız
Ey Kılıçdaroğlu acaba IŞİD militanları Süleymanşah türbesine saldırıp Türk askerini şehit etse kaç kilogram kına yakarsın acaba???!!Amerikan ordusunun çıkarlarıyla senin çıkarların neden çakışıyor acaba?,adamların amacıda zaten IŞİD militanlarına Süleymanşah türbesine saldırtarak Türk ordusunu IŞİD'e karşı operasyon yapmasını sağlamak ve buradaki militanları Türk ordusuna temizlettirmek ve kendisininde rahat bir şekilde Irak'a girmesini ve buralarda rahat bir şekilde operasyon yapmasını sağlam...
22 Şubat 2015 Pazar 21:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler