YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu hendek kazanlara seslendi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tahir Elçi'nin PKK'lılar tarafından öldürülmesinden sonra Diyarbakır Barosu'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Diyarbakır Barosu'nda yaptığı açıklamalarda hendek kazanları 'arkadaş' olarak nitelendirdi.
Kılıçdaroğlu hendek kazanlara seslendi
02 Aralık 2015 / 18:44 Güncelleme: 02 Aralık 2015 / 18:45

 

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları;

"Rahmetli barıştan yanaydı. Yollarda barikatların doğru olmadığını ifade ediyordu. Eğer bu vasiyetse buna herkesin uyması lazım. Barikatlar sorun çözmez, sorun yaratır. Siz belli sokakları, caddeleri kapatırsanız bu doğru değildir. Diyarbakırlı da , İzmirli de bunu istemiyor.

"KALDIRIN ONLARI" DİYORUZ

Diyarbakır kadim bir kenttir. Bütün kültülerin izlerini bulabilirsiniz. Tarihi, edebiyatı vardır. Eğer siz bu kentin sokaklarını ayırırsanız, barikatlar kurarsanız bu kabul edilemez. Barikatları kuran arkadaşlar da o barikatları kaldırmalı, "kaldırın onları" diyoruz."

RAMİ
 // Yahya
Rusya Türkiye krizinde Rusya'yı tercih etti. Şimdi de teröristleri "arkadaş" ilan etti! Daha bakalım neler göreceğiz. İbretle izliyoruz!...
03 Aralık 2015 02:44
 // mehmet Günal
Teröre ve teröriste arka çıkana ne diyeceğiz parti başkanı" mı bir toplumun onderimi, örgütler yandasimi ben şaşırdım da bir bilen bana söylesin vesselâm....
03 Aralık 2015 01:04
Lütfen demeyi unutmuş KK
 // Adem
ayaklarını da öpseydin bari, EZİK......
03 Aralık 2015 Perşembe 01:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler