YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu harekete geçti: CHP'de ideolojik eğitim başlıyor
CHP'de ideolojik eğitim için “Atatürkçülük nedir?”, “Sol ve din ilişkisi” gibi birçok konuda broşürler hazırlanacak.
Kılıçdaroğlu harekete geçti: CHP'de ideolojik eğitim başlıyor
22 Şubat 2016 / 02:34 Güncelleme: 22 Şubat 2016 / 14:25

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği toplantıda partili vekiller, belediye başkanları ile il, ilçe başkanlarını dinledi ve sorularını yanıtladı.

İDEOLOJİK EĞİTİM BAŞLAYACAK

Habertürk'ten Düzgün Karadaş'ın haberine göre; Kılıçdaroğlu, basına kapalı bölümde özetle şunları söyledi:

"Parti içinde ideolojik eğitim seferberliği başlatacağız. Bunun için küçük bültenler hazırlattık. “Atatürkçülük nedir?”, “Sosyal demokrasi nedir?”, “Sol ve din ilişkisi” gibi birçok konuda broşürleri hazırlıyoruz.

AK PARTİ YAPIYOR, CHP YAPAMIYOR

Bakın, çok güzel işler yapıyor bizim belediyelerimiz ama bir özelliğimiz var, yaptığımız işi pazarlayamıyoruz. AK Parti pireyi deve diye satarlarken, biz deveyi pire diye bile satamıyoruz. Önce bunu aşacak yöntemleri bulmalıyız. Başarılı çalışmalarımızı kamuoyuna duyurmalıyız. Disiplinli, birlik içinde, çok çalışırsak, doğru politikaları hayata geçirirsek, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni alırız.

KÜRT SORUNU

Kürt sorunu başta olmak üzere Türkiye’nin temel sorunlarını biz çözeriz arkadaşlar. Bunu topluma da bu şekilde anlatın. Çünkü bu konuda en samimi parti biziz. Bu sorunun parlamento zemininde, toplumsal mutabakatla çözülebileceğini söylüyoruz. Şimdi herkes bizim söylediğimiz çizgiye gelmeye başladı."

Kiymetli Rasim Duman agabey
 // uykucu
Ellerine, aklina saglik, omrune bereket insallah....
22 Şubat 2016 Pazartesi 11:34
 // Rasim DUMAN
-Kim uyduruyor, nereden duyuyorsun bunlari kizim?! Yoksa sen Kadir MİSİROGLU ile Said ALPSOY'un kitaplarini mi okuyorsun ha ?!!! -Yok efendim, Misir'daki Sagir Sultan soylemis bizim arkadaslara. Firavun'un mezarini ziyarete gitmislerdi de... Hatta, sizin kundaktaki torununuzu sigortalattirdiginizi.... -Yeteeeerr! Cik disari! Ajan misin Akpartili misin nesin?!!...
22 Şubat 2016 11:12
 // Rasim DUMAN
-Sey mudurum bisey sorcam. -Yaz kizim, aman pardon, sor kizim. - Efendim İstiklal Harbi baslamadan once Hint muslumanlari cok yuksek miktarda para ve altin gondermisler. Bizim onderlerimiz, seflerimiz de bunlari aralarinda pay etmisler. 250.000 lirasi ile İs Bankasi kurulmus, banka karinin % 25'i her sene Canli Hayvan Pazari'nin hedabina yatiriliyormus, daha neler neler......
22 Şubat 2016 11:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler