YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu yağıyor
Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu yağıyor
30 Ocak 2016 08:24
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanlığı makamı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı rencide eden sözleri nedeniyle Türkiye genelinde suç duyuruları yapılıyor.

Tekirdağ'da aralarında AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay'ın da yer aldığı bir grup, Kılıçdaroğlu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Edirne'de de aralarında AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe'nin de yer aldığı bir grup Kılıçdaroğlu hakkında hakaretten şikayetçi oldu.

AK Parti Çanakkale teşkilat yönetimleri ve üyeleri de suç duyurusu dilekçelerini savcılığa verdi. 

ALMANYA'YA GİDİYOR

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Almanya'nın Essen kentine gidecek. Kılıçdaroğlu, yarın Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir'le çalışma kahvaltısında bir araya gelecek, STK temsilcileri ile inanç ve kanaat önderleriyle görüşecek . 

 

SABAH

....
 // ....
sana bed dua ediyoruz. kılıçtaroğlu her gün her saat her dakika sana bed dua ediyoruz. cumhurbaşkanım recep tayyip erdoğan benim liderim önderimdir. bu ülkeninde sen ise bir hiçsin asla liderlik yapamayacak sın Türkiye ye bu ülkenin %50 si seni sevmiyor. biz sana hiç bir zaman inanmaya ağız. sen bu ülkede kutuplaşma ve mezhepçilik yapıyorsun.muhalefet asla olmasın olamadın....
30 Ocak 2016 13:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler