YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: "Erdoğan'ı cumhurbaşkanı olarak kabul etmiyorum"
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu halkın seçtiği Erdoğan'ı cumhurbaşkanı olarak kabul etmediğini açıkladı.
Kılıçdaroğlu: "Erdoğan'ı cumhurbaşkanı olarak kabul etmiyorum"
05 Haziran 2015 / 14:07 Güncelleme: 05 Haziran 2015 / 14:14

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi.

Kılıçdaroğlu, "Kendisini cumhurbaşkanı olarak kabul etmiyorum. Siz cumhurun başkanı değilsiniz. Siz sadece kendi iktidarınızın  başındasınız." dedi.

Kılıçdaroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“CHP gerekli güvenliği aldı"

Sandığa gidiniz, CHP gerekli güvenliği almış durumdadır. Sandığa gideceğiz, demokrasinin gereği için oylarımızı kullanacağız. Hepimize düşen sorumluluk sandığa gidip oy kullanmaktır.

“Erdoğan'a sormak isterim"

Erdoğan’ın tarafsızlığı konusunda endişemi ifade etmiştim. İktidarda kalmak, partisinin iktidarda kalması için çalışma içinde. Nasıl seçim propagandası yapıyor? Bu zata sormak isterim. Namus ve şeref kavramı senin için nedir? Tarafsızlığını unutarak iktidar partisine oy istemek ne zamandan beri cumhurbaşkanlarının görevi?

“Kendisini Cumhurbaşkanı olarak kabul etmiyorum"

Kendisini Cumhurbaşkanı olarak kabul etmiyorum. Siz cumhurun başkanı değilsiniz. Siz sadece kendi iktidarınızın  başındasınız.

“Avcunu yalar"

Erdoğan tazminat davası açmış. 100 bin liralık. 100 bin lira onu tatmin eder mi bilmiyorum. Keşke 30 milyon avroluk dava açsaydı da oğluna paraları sıfırladınız mı derken biraz daha katkısı olurdu Açıkça söyleyeyim avucunu yalar.

 // Turan
Kim şeyder Yalova kaymakam'nı misali, sen rahat ol Kemal, seçmenin 50% üzerı zaten kabul ettı ve oraya getırdi Erdoğan , seçimlerden sonra sana yol görünüyor Kemal :)...
06 Haziran 2015 01:10
 // ismail
kıymeti harbiyesi olmayan birisi...ağızı olan konuşuyor. Sen zaten istemiyorsun, Tayyip beyi seçen bu halktır. Adınızda halk var ama bi habersiniz....
05 Haziran 2015 19:31
 // Yılmaz
Etsen ne olur etmesen ne olur srni kim takar sizin zamanınız çoktan geçti bunu sende biliyorsun beli bir süre sonra senin adın bile anılmaz bunu bilesin...
05 Haziran 2015 16:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler