YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Erdoğan'a yine hakaret etti
Kılıçdaroğlu Erdoğan'a yine hakaret etti
19 Ocak 2016 15:35
CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a grup toplantısında hakaret etti

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hafta sonu yapılan kurultayda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretlerde bulunmuş önce savcılık ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan harekete geçmişti.
Bugünkü grup toplantısında söylediği sözlerin arkasında olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu 

MAHKEMELİK OLACAK SÖZLER

Benim Cumhurbaşkanı'na yönelik sözlerim oldu. Şimdi o sözleri tekrar edeceğim: 'Senin için şeref ve namus ne anlama geliyor? Oturacaksın bunun hesabını vereceksin. Ya adam gibi tarafsızlığını korursun, saygı görürsün. Tarafsızlığını korumazsan sana her gün namus ve şeref kavramını hatırlatacağım. Sen bu yemini neden ettin? Sende namus ve şeref ne anlama geliyor?' Bu kadar açık. Bunu açıkladım.

YİNE HAKARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

Sanıyorlar ki kendilerinden korkacağız. Savcı da olsa, başbakan da olsa Allah'tan başka kimseden korkmayız. Aslında kendisine diktatör dediğim için değil, diktatör bozuntusu dediğim için bozuluyor. Diktatör de olamıyor. Daha önce diktatör de dedim. Ne zaman ki diktatör bozuntusu dedim o zaman bozuluyo.

 // Cevat
Yakışacak cumleler kullanmayan saygısız bir kişiliğe sahip kişidende bunlar beklenir......
23 Ocak 2016 21:53
ke. MAAAALLLLLLL
 // Uluhan
Sen adam olmayı öğren sen kimsinde Tayyip Erdoğan hakkında konuşuyorsun yazıklar olsun sana ermeni uşağı PKK yandaşı yazıklar olsun...
19 Ocak 2016 18:03
.....
 // kafkasyalı
peki sen neyin bozuntusu oluyorsun.biz mi söyleyelim kendin mi söylemek istersin.sen sayın cumhurbaşkanımıza laf söyleyecek son adam bile o–la–maz–sın.anladın mı.bozuntunun bozuntusu çukur adam....
19 Ocak 2016 15:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler