YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: En hafifini söylemişim, böyle devam edeceğim
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu'nu sert ifadelerle hedef alan Kılıçdaroğlu, canlı yayında sözlerini yineleyerek sözlerinin daha da üstüne gitti.
Kılıçdaroğlu: En hafifini söylemişim, böyle devam edeceğim
14 Nisan 2016 / 09:10 Güncelleme: 14 Nisan 2016 / 09:14

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na hakaretlerin ardından gelen tepkilerle ilgili CNN Türk'te katıldığı programda bir açıklama yaptı.

Böyle devam edeceğim

Kılıçdaroğlu, Bakan Ramazanoğlu'nu seviyesizce hedef aldığı sözlerini savundu.

Kılıçdaroğlu, "Ensar Vakfı'nın önüne yattı dediğim Aile Bakanı'na en hafifini söylemişim" diyerek, seviyesizliğini sürdürdü.

Kılıçdaroğlu, ifadelerinin bu şekilde sürdüreceğinin de altını çizdi.

sendeki ülke sevgisi varsa
 // muammer bekaroğlu
senin nasıl gen.başkanolduğunu biliyoruz ama senin kadar insanlıkdan haya ve edepten nasibini almamış bir genelbaşkan değil adam bile görmedik edepyahu....
14 Nisan 2016 Perşembe 16:00
YAKIŞIR SANA Ke-MAL
 // NAMIK ÖZ
SENİN VE SENİN GİBİLERLE FİKİR VE DÜŞÜNCE AYNI OLMAMAK ALLAHIN İNSANLARA LUTFUDUR....
14 Nisan 2016 Perşembe 10:47
abd deki baronların yüklediği görevleri...
 // atiker
yerine getirmek için her türlü hainlik ve zalimliği can havliyle yapıyor nekoncular siyonistler bu kullanımı kolay vatan hainine türkiyeyi cb tayip beyden ve ak partiden kurtar talimatı verdi yandaşıda paralel yapı her yolu denediler olmadı tek bir bir şey kaldı tayip beye ve ak partililere alabildiğine hakaret ve küfretmek istiyorki onları sevenler çıksın bunun hattini bildirsin ortalık karışsın suriye gibi olsun görevi tamamlasın bu işi dahada ileri taşıyacak sabırları iyice tavan yaptıracak.....
14 Nisan 2016 Perşembe 09:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler