YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, eğitimden vurdu
Kılıçdaroğlu, eğitimden vurdu
16 Eylül 2013 14:27
Okulların açılması nedeniyle bir mesaj yayımlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hükümete yüklendi.

Okulların açılması nedeniyle bir mesaj yayımlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Günümüzde eğitim yapboza döndü.

Fırsat eşitliği yok, keyfilik, partizanlık ve yönetimdekilerin kafasına uygun eğitim modeli var” dedi.Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle: “Sevgili öğrencilerimiz, okullarınız size kapılarını açtı. Sizin hayata umutla güvenle bakan cıvıl cıvıl sesleriniz sınıfları, koridorları doldurdu.

Öğretmenleriniz de kollarını açarak sizi sevgiyle heyecanla ve gülen yüzleriyle karşıladılar. Çünkü, anne, baba, veli ve öğretmenleriniz için önce siz varsınız. Sizler, alacağınız notlar dâhil, her şeyden çok daha değerlisiniz. Biz sizleri çok seviyor ve güveniyoruz. Sizler ailelerinizin, bizim ve ülkemizin geleceğisiniz. Bunu hiç aklınızdan çıkarmayın ve okullarınıza bu duygularla bu heyecanla gidin. Başarınızla annenizi babanızı ödüllendirin. Emeklerini, çabalarını boşa çıkarmayın.Bir sözüm de sevgili annelere, babalara, velilere. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki günümüzde eğitim yap-boza döndü.

Fırsat eşitliği yok, keyfilik, partizanlık ve yönetimdekilerin kafasına uygun eğitim modeli var. Bu koşullarda da yapılacak şey çocuklarımızı sevmek, onlara güvenmek ve bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da yanlarında olduğumuzu, onları her şeyden çok sevdiğimizi hissettirmektir.Bu duygu ve düşüncelerle yavrularımıza başarılar diliyor, haklarını emeklerini hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz anne, baba, veli ve öğretmenlerimize de sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler