YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Demokrasimiz güçlenmek zorunda!
Kılıçdaroğlu: Demokrasimiz güçlenmek zorunda!
30 Mart 2014 15:58
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vicdanınıza danışıp oyunuzu öyle kullanın çağrısının gerçekleşmesini umduğunu söyledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, oyunu Çukurambar Arjantin İlkokulu’nda kullandı. 4149 No'lu sandıkta eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile oy kullanmaya gelen Kılıçdaroğlu, sıraya girmek istedi fakat vatandaşlar sıralarını vererek önce oy kullanmasına izin verdiler.

Seçmenler tarafından sloganlar eşliğinde karşılanan Kılıçdaroğlu, oyunu kullandıktan sonra “Sizler de görüyorsunuz yurttaşlarımızda büyük heyecan var. Hepsi demokratik şölenine katılmak için sandığa geldiler. Ben de şu çağrıyı yaptım. Vicdanınıza danışıp oyunuzu öyle kullanın diye umuyorum bu gerçekleşir. Mutluyum oyumu kullandım demokrasinin gereği. Demokrasimiz güçlenmek zorunda. Temizlenmek zorunda. Güzel bir demokrasiyi inşa edeceğiz. Ben halkıma güveniyorum. Onların irfanına güveniyorum. Umarım güzel bir sonuç çıkar ortaya” şeklinde konuştu.

16:43
 // Ahmet
Bağdat cad. Bile uyandı adam hala zekamıza hakaret ediyor. "Oyna demiş birileri" bir ileri,iki geri, birilerinin elinde ipleri......
30 Mart 2014 16:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler