YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Davanın adil olmadığını biliyorduk
Kılıçdaroğlu: Davanın adil olmadığını biliyorduk
19 Haziran 2014 06:42
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi’nin Balyoz Davası kararına ilişkin “Zaten, davanın adil olmadığını biliyorduk. İnsanlar, haksız ve sahte delillerle içeri atılmıştı." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi’nin Balyoz Davası’na ilişkin ‘Sanıkların Haklarının İhlal edildiği’ kararıyla ilgili, “Zaten, davanın adil olmadığını biliyorduk. İnsanlar, haksız ve sahte delillerle içeri atılmıştı. İnşallah, biran önce özgürlüklerine kavuşurlar” dedi.  

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ile birlikte sinemada, ‘Kış Uykusu’ filmini izledi. Kılıçdaroğlu, sinema çıkışında, gazetecilerin Anayasa Mahkemesi’nin Balyoz Davası’na ilişkin aldığı ‘Sanıkların haklarının ihlal edildiği’ yönündeki kararına ilişkin, “Gecikmiş bir karardı. Umarım tutukluluklarına hemen son verilir ve serbest bırakılırlar. Adaletsizlik varsa yeni mahkeme bakacaktır. Zaten, davanın adil olmadığını biliyorduk. İnsanlar, haksız ve sahte delillerle içeri atılmıştı. İnşallah, biran önce özgürlüklerine kavuşurlar” ifadelerini kullandı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler