YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, CHP'li küfürbazlarla bir araya gelmiş!
Kılıçdaroğlu, CHP'li küfürbazlarla bir araya gelmiş!
31 Mayıs 2016 11:17
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun partisinin Grup Toplantısı'nda AK Partililere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küfür eden gençlerle toplantı sonrasında bir araya geldiği ortaya çıktı.

CHP'nin Meclis grup toplantısındaküfürbazlara müdahale etmeyen Kemal Kılıçdaroğlu, toplantı sonrası Meclis'teki odasında grubu ağırladı, hediyelerini kabul etti. 

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AK Partililere küfür eden gençlerle toplantı sonrası bir araya geldiği ortaya çıktı. 

Grup toplantısında küfredenlere tek bir uyarıda bulunmayan Kılıçdaroğu, küfüzbazları, Meclis'teki makamında ağırladı.

SAMİMİ POZ

CHP Buca Gençlik Kolları tarafından sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan paylaşılan fotoğrafta grubun, Kılıçdaroğlu'nu grup toplantısı sonrası ziyaret ettiği anlaşılıyor. 

Fotoğrafta, TBMM'ye Kılıçdaroğlu'nun ismi ile giren grubun içinde üniversite öğrencileri başta olmak üzere, Buca Belediyesi bünyesinde çalışan yardımcı personel, güvenlikçi ve taşeron işçileri de Kılıçdaroğlu'nun yanında yer aldı. 

Gençleri slogan atmaya yönlendiren CHP Buca Gençlik Kolları Başkanı Haydar Göktepe'nin Kılıçdaroğlu ile verdiği samimi poz fotoğrafa yansıdı.

KILIÇDAROĞLU'NA SAZ

Meclis'te gerçekleşen görüşmede küfürbazların Kılıçdaroğlu'na üzerinde ismi yazılı bir saz ile Buca'ya özgü tarhana ve üzüm hediye ettiği görülüyor.

YORUMLAR İNSANİ DEĞİL

Kırşehir'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı törende yer alan ve bazı medya organı ve siyasilerin hedefi haline gelen Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, yapılan yorumların insani ve vicdani olmadığını söyledi.

Cirit, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde yazılı ve görsel basında yer alanhaber ve yorumlarda kendisiyle ilgili gerçek dışı iddialarda bulunulmasını üzüntüyle karşıladığını belirtti. Cirit, bu tür toplantılara katılmasının devlet protokolünün gereği olduğunu vurguladı ve şunları kaydetti:

“Haber ve yorumların devam etmesi halinde yargının saygınlığını korumak amacıyla gereken yasal yollara başvuracağım.”

content_kemal-kilicdaroglu-chpli-kufurbazlarla-bir-araya-gelmis_ic7c3kmn7jodbfg.jpg

YALAKA
 // HAMIDO SEVDALISI RUZGAR İBO
YALAKALAR TOPLANMIS BASINA BIRBIRLERINE KUFUR OGRETIYOLAR IYI BIR HALTMIS GIBI....
31 Mayıs 2016 Salı 13:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler