YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, çapulculara mutluluklar diledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlunun nikah törenine katıldı. Nikah şahidi olan Kılıçdaroğlu, evlilik cüzdanını çifte verirken "Bu iki çapulcuya ömür boyu mutluluklar, onlardan yeni çapulcular bekliyorum" dedi.
Kılıçdaroğlu, çapulculara mutluluklar diledi
23 Haziran 2013 / 09:19 Güncelleme: 23 Haziran 2013 / 09:31

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlu Deniz Koç ile Tuğçe Deveciler Gölbaşı'ndaki Galatasaraylılar Birliği'nin tesisinde düzenlenen törenle dünya evine girdi. Törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, diğer milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı. Nikah töreni öncesi Kılıçdaroğlu ve Baykal, bir süre sohbet etti. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kıydığı nikahta, gelin ve damadın şahitliğini Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Baykal yaptı.

"Yeni çapulcular bekliyorum"

Nikahları kıyılan Deniz Koç ile Tuğçe Deveciler'e evlilik cüzdanlarını veren Kılıçdaroğlu, "Bu iki çapulcuya ömür boyu mutluluklar diliyorum ve onlardan yeni çapulcular bekliyorum" dedi. Kılıçdaroğlu ve Baykal tören sonrası, çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler