YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu canlı yayında kendi kendini yalanladı
Kılıçdaroğlu canlı yayında kendi kendini yalanladı
02 Haziran 2015 07:21
Kemal Kılıçdaroğlu, altın kaplamalı klozetle ilgili çark etti, canlı yayında kendi kendini yalanladı.

Erdoğan iddiaları sert bir dille yalanlarken, CHP liderini iddiasını ispata çağırdı. Kılıçdaroğlu ise bu meydan okumanın ardından, altın klozet iddiasıyla Saray'ı adres göstermediğini, Erdoğan'ın o sözleri üzerine alındığını söyledi. Program sonrası arşivlerde yer alan bir görüntü ise Kılıçdaroğlu'nu kendi sözleriyle yalanladı!

Erdoğan'ın altın klozetle ilgili dava açacağını söylediği Kılıçdaroğlu, o iddiasıyla ilgili çark etti. Erdoğan'ın tepki göstermesinden bir kaç saat sonra CNN Türk'te canlı yayına katılan Kılıçdaroğlu, altın klozet konusunda Saray'ı adres göstermediğini, Erdoğan'ın ise bu sözleri üzerine alındığını söyledi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

''Ben saray şu veya bu demedim. Ama açık ve net şunu dedim: Ankara'daki beylere çağrı yaptım. Bu ülkede altın kaplı klozetler yapıyorsa bunu birilerinin düşünmesi lazım. Beyefendi üstüne alınmış. Ben

Kendi kendini yalanladı

Cnn Türk'teki bu programın ardından internete yüklenen bir video, Kılıçdaroğlu'nu yalanladı. Görüntülerde Kılıçdaroğlu'nun ''Saray'ı adres göstermedim'' sözlerinin aksine CHP liderinin açıkça Saray'da altın klozet olduğu belirten sözleri yer alıyor ve doğrudan Erdoğan'ı suçluyor.

Klozet Uzmani
 // uykucu
Kemal'in yerine cevabi gursel vermis. Hani Turkiye 2 gun icinde Suriye'ye gircek diyen gursel. Bunlara zeka testi yaptirmak artik sart oldu....
02 Haziran 2015 Salı 09:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler