YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu bütçe sırrını açıkladı
Kılıçdaroğlu bütçe sırrını açıkladı
20 Ekim 2015 15:26
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Bafra'da yaptığı konuşmada bütçenin nasıl yapılacağını kendisinin bildiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin, CHP'nin seçim vaatlerine yönelik eleştirilerine yanıt vererek "Ben bulurum para nasıl toplanır bütçe nasıl yapılır. Para nasıl harcanır eğer Türkiye'de bu işi 10 kişi biliyorsa bunlardan biri benim" diye konuştu.

PARANIN NASIL HARCANACAĞINI BİLİRİM

"Size sözüm söz onlardan alıp size vereceğim. Diyorum ya Emekli Ramazan ve Kurban bayramında ikramiye vereceğim. Nerden bulacaksın diyorlar emekli esnafın aylığından kesilen sosyal güvenlik primini kaldıracağım diyorum nereden bulacaksın. Ben bulurum, para nasıl toplanır bütçe nasıl yapılır. Para nasıl harcanır eğer Türkiye'de bu işi 10 kişi biliyorsa bunlardan biri benim.

BİR MEMLEKET NASIL YÖNETİLİRMİŞ GÖSTERECEĞİZ

Köylünün hangi durumda olduğunu biliyorum. Meşhur Bafra sigaramız vardı tütünü vardı. Ne oldu onlar? Babalarının malı gibi sattılar. Kendi toprağınızdan su çekiyorsunuz dünyanın parasını istiyorlar sizden. Size sözüm söz vatandaşı borç batağından kurtaracağım. İcra dailerinden kurtaracağım sizi. Sevgili anneler, Bir memleket nasıl yönetilirmiş halkımıza göstereceğiz. Bir seçim bildirgesi nasıl hazırlanır onu gösterdik yönetmeyi de göstereceğiz."

Biliriiiz bilmez miyiz yaa.
 // Adem
Biliriiiz bilmez miyiz yaa.. SSKyı çook güzel yönettin, sonunda batırdın; Güzelim İzmiri çook güzel yönetiyorsunuz pislikten kokudan yaşanmaz hale gelmiş. CHPli belediyelerden yolsuzluk söylentileri duyuyoruz. ...
21 Ekim 2015 Çarşamba 07:52
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler