YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Beyaz'a ateş püskürdü!
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün programında yaşananlar nedeniyle özür dilemesine tepki göstererek, 'Kardeşim neden özür diliyorsun, yürek yok mu sende, cesaret yok mu?' dedi.
Kılıçdaroğlu Beyaz'a ateş püskürdü!
12 Ocak 2016 / 16:12 Güncelleme: 12 Ocak 2016 / 21:15

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu.

Kılıçdaroğlu canlı yayında özür dileyen komedyan Beyazıt Öztürk'e tepki gösterdi.

İşte Kılıçdaroğlu'nun o açıklamalar;

"KARDEŞİM NEDEN ÖZÜR DİLİYORSUN, YÜREK YOK MU SENDE, CESARET YOK MU?"

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunduğu bir televizyon programında öğretmen olduğunu iddia eden bir kişinin canlı yayına telefonla bağlanarak Doğu ve Güneydoğu'da yaşanan olaylara ilişkin konuşmasından sonra yaşananlara dikkat çeken Kılıçdaroğlu, Beyazıt Öztürk'ün özür dilemesini eleştirdi.

Kılıçdaroğlu, "Programa kadın öğretmen bağlanıyor, söylediği şey, 'çocuklar ölmesin', 'vay efendim sen nasıl çocuklar ölmesin dersin.' Özür üzerine özür. Programı yapan arkadaş da özür diliyor, kardeşim neden özür diliyorsun, yürek yok mu sende, cesaret yok mu? 'Üzdüysem.' Kimi üzersin sen, üzsen üzsen ancak çocuk katillerini üzersin sen. Bu sanatçı arkadaşımızın üzerine gidenler annelerine bir sorsunlar, 'anne benim önemim nedir senin güzünde' desinler. Sen kalkıyorsun bunu acımasız propaganda aleti olarak kullanıyorsun.

Savcı soruşturma açmış, ne zamandan beri 'çocuklar ölmesin' demek terör örgütü propagandası oldu. Yıllar önce bunu Nazım yazmıştı, 'çocuklar ölmesin, şeker yesinler' diye. Ülke bu hale gelirse savcı da Ankara'daki beylerin savcısı olur cumhuriyetin savcısı olmaz. O savcıya sormak istiyorum, şehir merkezlerini terör örgütü silah deposu haline getirirken, valilere 'dokunmayın' diyen adam teröre yardım ve yataklık yapan adam değil mi?

 

senden olsa olsa...!!!
 // Muhafız
Sana boşuna Çarkçı Kemal demiyorlar. Bu verdiğin tepkiyi Arslan Bnb. 'yı şehit edenlere, pkk terör örgütüne eleman kazandırmak için ailelerinden zorla kaçırılan çocuklara neden bu kadar tepki vermiyorsun? Terör örgütüne doğrudan destek veren hdp'ye neden bu kadar tepki vermiyorsun? ,yoksa işinemi gelmiyor?sana boşuna Çarkçı Kemal demiyorlar, sizleri çok iyi biliyoruz ki sizler koyun postuna bürünmüş kurtlarsınız, tilkilersiniz, Atatürkçülüğü kendi halkına karşı maşa olarak kullanan sahte Atat...
13 Ocak 2016 Çarşamba 01:42
a
 // a
ke-MAL...
12 Ocak 2016 23:31
uçmus
 // ali
Bu adam uçan adamı geçti gelsana 2 koysun alıyım onları otlat bırak sen bu işi kılıç...
12 Ocak 2016 22:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler