YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Bence koalisyon olmayacak
Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu perşembe günü koalisyon görüşmelerine noktayı koyacak. Kılıçdaroğlu'nun ''bence olmayacak'' dediği ifade ediliyor.
Kılıçdaroğlu: Bence koalisyon olmayacak
12 Ağustos 2015 / 08:00 Güncelleme: 12 Ağustos 2015 / 08:03

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün TMMOB, TTB, DİSK,KESK yöneticileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet'ten İlkim Öngel'in haberine göre, görüşmenin en önemli konusu perşembe günü Kılıçdaroğlu ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son noktayı koyacağı koalisyon görüşmeleri oldu.  Kılıçdaroğlu'na bu konu hakkındaki görüşü soruldu.

'BENCE KOALİSYON OLMAYACAK''

Kılıçdaroğlu görüşmede, ''Bence koalisyon olmayacak, perşembe günü açıklayacağız'' dedi.CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmede Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Dr. Bayazıt İlhan ve Genel Sekreteri Prof. Dr. H.Özden Şener, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Başkanı Mehmet Soğancı, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Başkanı Kani Beko ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eş Başkanı Şaziye Köse hazır bulundu.

Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan yardımcıları Selin Sayek Böke ve Yakup Akkaya da eşlik etti.

BENCEDE
 // Kara Murat
OLMASI GEREKEN OLMAMASI .....
12 Ağustos 2015 Çarşamba 18:36
 // Rasim DUMAN
Avarel'in not defterinden : "Umitlerim hep kirildi / Yarim artik gelmeyecek / Uzulsem de aglasam da / Bu ask bende olmeyecek /."...
12 Ağustos 2015 14:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler