YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Baykal'a "adayımız sizsiniz" dedi!
CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Deniz Baykal'a söz verdiğini, Baykal'ın ise kendisine "Bunun sözüne güven olmaz" dediğini ileri sürdü.
Kılıçdaroğlu Baykal'a "adayımız sizsiniz" dedi!
08 Ağustos 2014 / 09:05 Güncelleme: 08 Ağustos 2014 / 09:46

CHP eski MYK üyesi ve Milletvekili olan Savcı Sayan siyaset seçimlere iki gün kala çok çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi. Ülke TV'de konuşan Sayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Deniz Baykal'a teklif getirdiğini açıkladı.

"Kılıçdaroğlu 'adayımız sizsiniz' dedi"
 
Kılıçdaroğlu'ndan gelen Cumhurbaşkanı adaylığı önerisinden sonra kendisinin büro baktığını fakat Deniz Baykal'ın temkinli yaklaştığını söyleyen Sayan şunları kaydetti:

"Sayın Baykal'a 'sen bizim adayımızsın' dediler. Neredeyse büro tutuyorduk. Sayın Baykal'a Kılıçdaroğlu "bizim adayımızsın sizsiniz" demiştir. Sayın Baykal'ın terbiyesi görgüsü bunu açıklamaya müsaade etmemiştir. Bir güç Türkiye ile oynuyor."

"Bunun sözüne güven olmaz"

Savcı Sayan, Deniz Baykal'ın Kılıçdaroğlu'ndan gelen Cumhurbaşkanlığı adaylığı teklifine temkinli yaklaşarak "Bunun sözüne güven olmaz" dediğini de açıkladı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler