YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu askerlik yaptı mı?
Kılıçdaroğlu askerlik yaptı mı?
20 Eylül 2013 15:56
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kutsal bir görev olarak kabul ettiği askerlik hizmetini İzmir'de 53. Er Eğitim Tugayı'nda yaptığı bildirildi.

CHP'den, Kılıçdaroğlu'nun askerlik durumuna ilişkin yapılan açıklamada "İnsanları lekelemek, karalamak veya sıkıntısı olanların sıkıntısını hafifletmek için tetikçilik yapmak isterken, neredeyse İsmet Paşa'yı da asker kaçağı ilan edebilecek kadar gerçeğe düşman olanlar, zaman zaman Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak da askerliğini yaptı mı yapmadı mı sorusunu ortaya atıyor, ciddiye alınmadıklarını gördükçe de aynı sakızı çiğneyip duruyorlar" değerlendirmesi yapıldı.

Açıklamada, "Halkın haber alma, doğru bilgilenme ve gerçekleri öğrenme hakkı nedeniyle CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun askerliğini İzmir'de 53. Er Eğitim Tugayı'nda yaptığını kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadesi yer aldı.

 

AA

Kemal kılıçdaroğlu askerlik yaptımı
 // Nusret eyigünlü
Kemal kılıçdaroğlu askerlik yaptıysa LODUMLU askerlik arşiv dairesi başkanlığındaki dosyasını istedsin halka bu dosyadaki bilgileri paylaşsın.O dosyada Kemal kılıçdaroğlu ( KARABULUT ) askerlik yoklamaları sırasında sünnetlimidi yoksa sonradan askerdemi sünnet oldu hepsi mevcut. Hodri meydan!...
21 Eylül 2013 Cumartesi 22:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler