YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, aradığını bulamazsa...
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 81 il başkanları ile yaptığı toplantı kapsamında Doğu ve Güney Doğu Anadolu il başkanları ile özel toplantı yapmak için geldiği otelde kısa süreli salon krizi yaşandı.
Kılıçdaroğlu, aradığını bulamazsa...
26 Mayıs 2013 / 11:28 Güncelleme: 26 Mayıs 2013 / 11:33

Partisini 81 il başkanları toplantısının yanında biz dizi açılış ve ziyaret için Antalya’da bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geceyi Meydankavağı Mahallesi’ndeki kızı Aslı Nadir’in yanında geçirdi.

Sabah saat 9.40’ta kızının yanından ayrılan Kılıçcaroğlu, partisinin il başkanları toplantısının yapıldığı Kundu Ramada Otel’e geçti. Burada Doğu ve Güney Doğu Anadolu illerinin il başkanları ile çözüm süreci hakkında basına görüşme yapacak olan Kılıçdaroğlu, salon krizi yaşandı. Otel içindeki ilk salonun Kılıçdaroğlu’nun korumalarına haber verilmeden değiştirilmesi nedeniyle kısa süreli yeni salonun yeri arandı. Otelin arka kapısından çıkarılan Kılıçdaroğlu, yolun karşısındaki otelin diğer salonuna götürüldü. Yaklaşık 10 dakika salon aranmasını ardından Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, “ Siz bakmadınız mı salona, sizin haberiniz yok mu?diye sordu. Keskin ise, “ Bilmiyoruz efendim, sonradan salonun yeri değiştirilmiş” cevabını verdi.

Salonun yerinin bulunmasının ardından Kılıçdaroğlu, basına kapalı olarak görüşmelerine başladı.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler