YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu açıkladı: Saldırıda 1 şehit!
CHP lideri Kılıçdaroğlu saldırı sonrası açıklama yaptı. Kılıçaroğlu, "programımızı iptal etmedik. Belediye binamız yeni yapıldı, açılışına gideceğiz. İçişleri Bakanımız aradı, Jandarma helikopter gönderecek. Bir şehidimiz olduğu haberini aldık" dedi.
Kılıçdaroğlu açıkladı: Saldırıda 1 şehit!
25 Ağustos 2016 / 15:35 Güncelleme: 25 Ağustos 2016 / 15:40

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında ateş açıldı.

Kılıçdaroğlu'nun danışmanının verdiği bilgiye göre konvoy güzergahında çatışma çıktı. Kılıçdaroğlu güvenlik gerekçesiyle bir süre aracında bekletildi, ardından çatışma bölgesinden çıkarıldı.

Kılıçdaroğlu programını iptal etti, Şavşat'a geri döndü.

CANLI YAYINA BAĞLANDI

Artvin'deki çatışma sonrası canlı yayına bağlanarak konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz yola çıktığımızda yolda bir çatışma olduğuna dair herhangi bir uyarı yapılmadı. Sanırım biz geçerken başladı. Araçtan çıkarılmadığımız için tam olarak anlayamadık. Çatışmanın kiminle yaşandığına dair bir bilgi vermediler. Benim açımdan sorun yok.

Güvenlik güçleri çatışma bölgesinden beni çıkardılar. Karayolları binasındayım güvenlik önlemleri alındı. Bizim açımızdan kaygı yok, güvenlik güçleri açısından da olumsuz bir şey olmaz endişemiz bu” dedi.

1 ŞEHİDİMİZ VAR

Daha sonra A Haber'e canlı olarak bağlanan Kılıçdaroğlu, "Programımızı iptal etmedik. Belediye binamız yeni yapıldı, açılışına gideceğiz. Sayın İçişleri Bakanımız aradı, Jandarma helikopter gönderecek, programımıza devam edeceğiz. Bir terör eylemiyle karşı karşıya kalındı. Keşke ülkemizde terör olmasa. Allah'ın verdiği bir canımız var, o da bu memleket için feda olsun. Bir şehidimiz olduğu haberini aldık. Araçta uzun süre bekledik. Bu tür olaylarda geri adım atmamız söz konusu olamaz. Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile görüştüm, teşekkür ettim." dedi.

Terörist cenazesine gitmek
 // Boğaçhan
Ey Kemal, umarım terörün nasıl bir melanet olduğunu bir nebze anlarsın da bir daha terörist cenazesine gitmezsiniz!...
25 Ağustos 2016 Perşembe 17:32
 // mayabey
Yersen...mağdurum da mağdurum....bu Vatan a feda edecek canın var...fakat hiç ayırmadan ziyaret ettiniz hepsini!!!onlarda seni ziyaret eder mi??? Geçmiş olsun derler mi? meselâ......
25 Ağustos 2016 16:31
YAZIK OLDU
 // metin2735
O ŞEHİD YERİNE KILIÇTAROĞLU ÖLSEYDİ DAHA İYİ OLURDU.YAZIK OLDU ŞEHİDİMİZE....
25 Ağustos 2016 Perşembe 16:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler