YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu aba altından sopa gösteriyor!
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Sayın Kılıçdaroğlu Mısır'da yaşananları yorumlarken aba altından AK Parti'ye sopa göstermek istiyor. Bu bir muhalefet liderine yakışmıyor" dedi.
Kılıçdaroğlu aba altından sopa gösteriyor!
06 Temmuz 2013 / 13:35 Güncelleme: 06 Temmuz 2013 / 16:52

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Mısır'da ordunun yönetime el koymasına ilişkin, "Siz yanlış yaptınız diyerek darbe yapacağını söyleyen despotlara hak vermek, ne var ki bizim muhalefetin genlerine işlemiş. Tüm muhalefeti kastetmiyorum ama Sayın Kılıçdaroğlu burada yaşanan gelişmeleri yorumlarken aslında aba altından AK Parti'ye sopa göstermek istiyor. Yazık, yazık, çok yazık. Bir taraftan darbeyi yarım ağızla kınarken bir taraftan da seçilmiş hükümetlere, halk iradesiyle iktidara gelenlere, 'Sizin sonunuz da böyle olur ha, ayağınızı denk alın' demek, bir muhalefet liderine, iktidara gelecek, gelmesi muhtemel bir partinin genel başkanına yakışmıyor." dedi.

Arınç, "Bir zamanlar, 'Ordu darbe yapsın da bunlardan başka türlü kurtulamıyoruz' diye bekleyenlerin uslandığını zannediyorduk ama kanları depreşiyor. Bir yerlerdeki bu hareketleri görüp, 'Ah bizde de olsa keşke' özlemini çekenler var. Sayıları biraz azalmış da olsa." şeklinde konuştu.

 

AA

20:41
 // İlker
Türkiye'de darbe isteyenler ancak avuçlarını yalarlar iktidarıda rüyalarında görürler....
06 Temmuz 2013 20:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler