YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kendilerine çeki düzen vermek zorundalar"
"Kendilerine çeki düzen vermek zorundalar"
11 Nisan 2015 16:41
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’ne katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,” . Bu saldırının sahipleri kimse kendilerine çeki düzen vermek zorundadırlar” dedi.

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresine katılmak üzere Kayseri’ye gelen Bakan Taner Yıldız, kongre öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Yıldız Ağrı’daki çatışmayla ilgili, “Askerlerimiz şifalar diliyorum. Hayati tehlikeye girmeden atlatırlar umarım. Provakasyonlara dikkat etmek lazım. Bu saldırının sahipleri kimse kendilerine çeki düzen vermek zorundadırlar. Türkiye bir süreçten geçiyor. Türkiye terörle alakalı konularda normalleşmesini tamamlamak zorunda.

Türkiye bu konuyu sürdürülebilir halde götüremez.  Şu ana kadar hükümetimizin çalışmaları nihayetine ermeye başladı. Ama bunun provake edilmesine müsaade etmemek lazım.  Bizim duruşumuz net ve açık. Onlarında ülkemizin milli bütün ve birliğine dikkat etmeleri gerekiyor. Saldırganlar etkisiz hale getirildi”dedi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler