YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı konferansta protesto
Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı konferansta protesto
12 Ekim 2013 23:09
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı "Küreselleşme ve Yeni Sol" konferansında yaşanan aksaklıklar nedeniyle protesto sesleri yükseldi.

Kılıçdaroğlu’nun salona girişi sırasında bir grup alkışlarken, bazı katılımcıların ise tepki gösterdiği görüldü. Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde "Küreselleşme ve Yeni Sol" konferansı düzenlendi.

Konferansa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Milletvekli Süleyman Çelebi, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve çok sayıda davetli katıldı. Konferansa ilgi yoğun olunca, salonda tartışmalar da yaşandı. Yoğun ilgi nedeniyle toplantının yapıldığı salonda oturacak yer kalmadı.

Bazı katılımcılar salonun merdiveninde ve kürsünün arka tarafından bulduğu yerleri otururken, bazıları ise bahçede oturarak konferansa dinledi. Katılımcılar, tercüme konusunda sıkıntı yaşanmasına da tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu’nun toplantı salonuna girdiği sırada da salondan alkışlarla birlikte tepki sesleri de yükseldi.

Kılıçdaroğlu ve beraberindekilerin yerlerini almasıyla konferans başladı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler