YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu'nun çılgın projesi!
7 Haziran seçimleri için % 35 hedefi koyan Kılıçdaroğlu'nun, çılgın projeleri (!) tartışma çıkardı. Kılıçdarıoğlu kaynak belirtmeden hedef belirledi eleştirilerinin hedefi oldu.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun çılgın projesi!
26 Mart 2015 / 07:28 Güncelleme: 26 Mart 2015 / 07:41

Meydanlarda Uzan'a döner-ekmek dağıttıran reklamcı Ali Taran'la çalışmaya başlayan CHP, hedefini yüzde 35 olarak belirlediği seçim için uçuk hedefler ortaya attı. Önceki gün grup kürsüsüne çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başbakan olması halinde emeklilere her yıl çift maaş vereceğini açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun noter tasdikli açıklamasına tepki gecikmedi.

Kaynağın ne?

Türk-İş'e giden Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun dediği düzenlemeler hayata geçse 25 milyar liralık ek açık gündeme gelecek. Nereden çıkacak bu para? Birisi bize bağış vermeyecek, kaynak aktarmayacak. Bütün bunlar, bir sonraki neslin cebinden harcanmış olacak. Aynen 90'lı yıllarda bu popülist politikalarla üretilen açığın şu anda bizim tarafımızdan finanse edilmek zorunda kalınması gibi" dedi.

Ütopik şeyler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise CHP'nin vaatlerine "Hayal bile değil, ütopik şeyler bunlar. Milli Piyango mu, toto mu bu? Kaynağını göster önce. Bunun kaynağı veya karşılığı varsa saygı duyarız. Ama eline bir noter kâğıdı almakla bu iş olmaz" diye konuştu.

SSK'yı batırmıştı

Genel Müdürlüğü sırasında SSK'yı batıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün "Emekliye her yıl Ramazan Ayı ve Kurban Bayramı'nda birer maaş ikramiye vereceğim" demişti.

paralel istikbarat...
 // atiker
devletin para kotlarınıda kılıçtara vermiştir merkezde ne kadar diğerlerinde nekadar birikim devletin para kaynaklarının listesi eline verilmiştir onların mesleği başkaları kazansın onlar götürsün sakın bu ucuz vaatlere kanmayın önünüze sadakalık bir şeyler atarlar gerisini 2001 deki gibi paylaşırlar aldığın sadakanın bin mislisini ödersiniz yine canınızı kurtaramassınız doksanlı yılları asla unutmayın bu delton kardeşlere kanmayın......
26 Mart 2015 Perşembe 13:50
//
 // kerem
bu adama en güzel cevabı emine abla verdi. halkın kendisine inanmadığını bildiği için noterden onaylatmış :)...
26 Mart 2015 Perşembe 10:27
08:13
 // M Sami
Bu cemaat-orgut abiler-ablalarina sor, DSP desteklendiginde ne sozler verilmis, Kuran okutulmayak, zaten oyle bir misyonumuz yok denilmistir ve daha neler! Biz baska bir cemaatte Kuran bile okuyamazken, baskinlarda saklarlen butun dini kitaplari, cemaat evlerine hic baskin olmamistir, bir arastir! Saygilar, Londra...
26 Mart 2015 08:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler