YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır suçlama!
Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır suçlama!
13 Mart 2014 14:37
Nurettin Canikli, ”Burak Can Karamanoğlu, Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi” dedi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, ”İstanbul Okmeydanı’nda dünkü olaylarda bir hemşehrimiz, bir fidanımız, Alucralı bir kardeşimiz Burak Can Karamanoğlu, Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi” dedi.

Canikli, Giresun’da bir salonda düzenlenen proje tanıtım toplasında dün akşam İstanbul’da Berkin Elvan eylemleri sırasında Okmeydanı’nda iki grup arasında meydana gelen silahlı kavga sonucu hayatını kaybeden Giresunlu hemşehrisi Burak Can Karamanoğlu’nun ölümünden büyük üzüntü duyduğunu belirtti.

Canikli, ”Son günlerde başta büyük şehirler olmak üzere yaşadığımız hadiselerde meydana gelen ve hepimizi üzen şehit ve ölüm olayları oldu. Bir polisimiz bu vandallar tarafından şehit edildi. Kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Bütün milletimizin başı sağ olsun. İstanbul’daki Okmeydanı’nda dünkü olaylarda da bir hemşehrimiz, bir fidanımız Alucralı bir kardeşimiz Burak Can Karamanoğlu yine bu vandallar tarafından katledildi. Yüreğimiz yanıyor gerçekten. Askerden daha yeni gelmiş bir fidan, bir Anadolu delikanlısı bu milletin bir evladı bu illegal örgütler tarafından katledildi. Yarın cuma namazına müteakip Alucra’da defnedilecek” ifadelerini kullandı.

"Daha önce de yaşadık"

"Buna benzer olayları biz daha önce de yaşadık" diyen Canikli, "Türkiye’nin istikrarını, birliğini ve bütünlüğünü bozmayı amaçlayan, dışarıdan tezgahlanan ve kesinlikle bu milletin geleceğine kasteden iyi niyetli olmayan bu olayları Gezi olayları adıyla hep birlikte yaşadık. İbretle yaşadık, üzüntüyle yaşadık. Daha üzüntü verici olan birileri bu vandallara, bu illegal örgütlere, onların üyelerine, sokakları terörize eden, savaş alanına çeviren bu ülkeyi yaşanmak olmaktan çıkarmayı hedefleyen çatışmalara hazırlayan bu insanlara destek veren siyasi partiler. En çok üzüntü veren de o. Düşünün bir ana muhalefet patisinin genel başkanı da onun milletvekilleri sokakları terörize eden bu örgütlerin her zaman yanında oldu, her zaman destekçisi oldu, onları kolladı. Milletvekilleriyle birlikte, bütün örgütleriyle birlikte destek verdiler. Polisin karşısında devletin karşısında, milletin karşısında ama bunların yanında durdular. Kardeşimizi fidanımızı katleden de işte Kılıçdaroğlu’nun destek verdiği, desteklediği bu illegal örgütler. Bütün milletimizin bunu bilmesi gerekir. Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi bu kardeşimiz, o vatan evladımız, o fidanımız, ciğerimiz yanıyor. Genç kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bütün ailesine buradan yürekten başsağlığı diliyoruz, Cenab-ı Hak mekanını cennet eylesin, annesine, sevenlerine, bütün ailesine, bütün hemşehrilerimize sabır versin” diye konuştu.

Canikli, konuşmasını yerel seçimlerle ilgili partisinin çalışmalarına ve yapacakları projeler hakkında bilgi vererek tamamladı.

 

İHA

misafir
 // zavali
CHP kendisi ölüdurdu ondan sonra baskasin üzerine atiyor o bir vatan hayinidir utanmada birde bassagligina gidiyor utanmaz adam bunulardan ne fayda gelidi 1938 ve 2002 ortada türkiyeyi karistirmak ne bir is yapak yok allah sizler oyle bir bela verce utanmazlar anlayan anlar *........
13 Mart 2014 Perşembe 16:12
15:46
 // altan
Allahına kurban bu köpeklerin tasması çakma kemalin elinde önce onun başını ezmek lazım adi köpek cibiliyetsizin teki inş'seçimleri görmez...
13 Mart 2014 15:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler