YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu yine yan çizdi
Yarın yapılacak AK Parti-CHP koalisyon görüşmesine bir gün kala Kılıçdaroğlu'un AK Parti-MHP koalisyonunun daha kolay olacağını belirtmesi akıllarda soru işareti bıraktı.
Kemal Kılıçdaroğlu yine yan çizdi
12 Temmuz 2015 / 13:32 Güncelleme: 12 Temmuz 2015 / 13:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevini vermesinin ardından, Davutoğlu koalisyon görüşmeleri için tarihleri açıklamıştı.

Davutoğlu'nun pazartesi CHP, salı MHP, çarşamba da HDP ile görüşeceğini açıklamasının ardından görüşme öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan son koalisyon yorumu geldi. 

SON KOALİSYON AÇIKLAMASI

Vatan gazetesine konuşan Kılıçdaroğlu, "14 ilkemize bakıldığı zaman, AK Parti ile koalisyonun çok da kolay olmadığı çıkıyor ortaya. CHP-AK Parti koalisyonu olasılığını düşük görüyorum ben." dedi.
 
AK PARTİ - MHP KOALİSYONU DAHA KOLAY

Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin hükümetsiz kalmaması açısından açıkça söylüyorum: MHP- AK Parti koalisyon ortaklığı olasılığını daha güçlü görüyorum. MHP ile koalisyon kurmalarının daha kolay olduğunu düşünüyorum. Meclis Başkanlığı seçiminde MHP'nin verdiği bir destek olduğunu, bunun da koalisyon görüşmeleri sırasında bir artı olarak düşünebileceğini görmemiz gerekiyor." dedi.

 // Mustafa
Bu parti ile koalisyon kurulsa, gene yan çizer...
13 Temmuz 2015 02:12
allah ulkeyi koruyor.
 // hursit dilaver
ekonomi hukumetsizlıkten durgunlaşıyor,dış krediler guvenli hukumet istiyor,savaş tehlikesi yanımızda, eylulden sonra kuresel sıkıntılar olacak. ve 1 yıl surecek.iranın şii hilali gerçekleşip,kurtlerin petrolu lazkiyeden bedava ve atılan bombalara karşılık amerikan ingiliz tankerlerine yuklenecek.kurtlere işin hamallığı kalacak.afrikaya ve arabistana iniş yolumuz kapanacak.daha neleriisonra da bu hengamede CHP hukumeti..yahu allah CHPyi değil ulkeyi korudu.tek başına gelseydi ne olurdu halimiz....
12 Temmuz 2015 Pazar 15:18
 // Rasim DUMAN
1920'de Orta Asya ve Hint muslumanlarinin, Hilafet merkezi ile Anadolu'nun isgalden kurtarilmasi icin aralarinda topladiklari kulliyetli miktarda altin,mucevher ve paranin bir kismi ile ( 250.000 lira) İs Bankasi kuruldu ve % 25 hissesi CHP'ye verildi. Mesela bu sizin "ilkeleriniz" ile bagdasiyor mu? Buradan baslayalim isterseniz. Sizi gidi tatli su baliklari......
12 Temmuz 2015 14:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler