YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Sizinle yürüyemem’ diyen varsa...
Zor bir süreçten geçtiklerini belirten Kılıçdaroğlu, il başkanlarına, “Bu süreçte ‘Sizinle yürüyemem’ diyen şimdiden yollarını ayırsın” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Sizinle yürüyemem’ diyen varsa...
13 Haziran 2016 / 08:17 Güncelleme: 13 Haziran 2016 / 08:23

Kendisine destek vermeye gelen 81 il başkanına seslenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Partimize karşı bir karalama kampanyası yürütülüyor. Kimseye pabuç bırakmayız. Korkmadan, yılmadan kendi bildiğimiz yoldan ilerleyeceğiz. Bu zor süreçte ‘Sizinle yürüyemem’ diyen il başkanı ve milletvekili varsa hemen yollarını ayırsın” restini çektiği öğrenildi.

Kılıçdaroğlu, İstanbul’da katıldığı şehit cenazesinde önüne kurşun atılmasını protesto etmek için Ankara’ya çıkarma yapan 81 il ve ilçe başkanı ile cumartesi günü genel merkezde basına kapalı toplantıda bir araya geldi.

Son günlerde yaşanan olaylar hakkında il başkanlarına seslenen CHP Lideri, şu talimatları verdi:

ALGI OPERASYONU VAR: 2002 yılında sıfır terörle ülkeyi teslim alıp 14 yıldır iktidarda olup da terörün hesabını veremeyenler, şimdi CHP’den hesap sormaya kalkıyorlar. Bizim üzerimizden algı operasyonu yapmaya, karalama kampanyası başlatmaya kalkışıyorlar. Ülkeyi yönetmekten aciz olanlara pabuç bırakacak değiliz. Bunun için kenetlenmemiz lazım.

EV EV DOLAŞIN: Kendi bildiğimiz yoldan sapmayacağız. CHP’ye yol, harita belirlemeye çalışanların oyunlarını boşa çıkaracağız. Bunun için çok çalışmamız lazım. Ev ev dolaşarak, başta terör olmak üzere bu işin gerçek sorumlularını anlatmamız lazım. Çünkü bizim mücadelemiz özgürlük ve demokrasi mücadelesidir. Bu yolda ilerlemekten korkmayacağız, yılmayacağız.

ŞİMDİDEN AYRILSIN: Önümüzdeki süreçte şartlar daha da zorlaşacak. Kendi kusurlarını örtmek için üstümüze daha fazla gelecekler. Biz buna karşı eğilmeyeceğiz, bükülmeyeceğiz. Çelik gibi olacağız. Kimsenin bizim üzerimizden operasyon çekmesine izin vermeyeceğiz. Bu meşakkatli ve zor yolculukta nefesinin yetmeyeceğini düşünen, yürüyemeyeceğini düşünen il başkanı ve milletvekilleri varsa şimdiden bizimle yollarını hemen ayırsınlar. Bize davasına inanan, her türlü saldırıya karşı koyacak, parti disiplininden kopmayacak inançlı dava adamları lazım. Buna inanan dava arkadaşlarımızla kararlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

 

HABERTÜRK

kim hesp sormuş
 // muammer bekaroğlu
allahım ne olur bu kılıçdaroğluna biraz izan ver diyorki bizden hesap soruyorlar yalancı yalanın bukadarıda artık fazla senin amacın ortalığı birbirine katıp pkk ya yardımcı olmak,sana kim hesap sorduki,sen cnn tv sine çıkarak reröristleri cezaevlerinde ziyaret ettik dedin ertesigün şehit cenazesine gittin birgün pkk feto terör örgütüdür biz devletten yanayız dedindi angut bedava palavra yapma artık yapanlarında bitince işi tahrike götürüyorsun ama kendi başını yersin inşallah...
13 Haziran 2016 Pazartesi 14:24
 // Oktay
Senin gibi adamla yolamı çıkılır ALLAH muhafaza....
13 Haziran 2016 09:55
SİZİNLE YÜRÜYEMEM DİYEN ➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
VARSA SÖYLEYİN, SÖYLEYİNKİ BENDE BİLEYİM VE HEMEN İPİNİZİ ÇEKEYİM. YERİNİZE, ŞİRRETLİKTE SlNlR TANlMAYAN TOPLUMSAL HlRLAŞl KÖPEKLERİNİGETİREYİM VE BU ÜLKENİN ALTlNl ÜSTÜNE GETİRİP İŞİN BİTİREYİM!!!...
13 Haziran 2016 Pazartesi 09:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler