YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu: Kaybettik!
Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelerin AK Parti'ye kaptırılması için “Onlar kazanmadı, biz kaybettik." yorumunu yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu: Kaybettik!
13 Nisan 2014 / 13:11 Güncelleme: 13 Nisan 2014 / 13:11

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde siyasi kimliği ön plana çıkmayan, tüm Türkiye'yi kucaklayabilecek bir aday çıkarmak istediklerini belirterek "Vatandaşların tercihini de dinleyeceğiz. Eğer yüz binlerce imzayla bir ismi desteklerlerse biz buna saygı duyarız" dedi.

"Sandıktan 'Çalışın' mesajı çıktı"

Cumhuriyet'ten Utku Çakırözer'e konuşan Kılıçdaroğlu, seçim sonuçları hakkında parti meclisi, milletvekilleri ve kadın kollarıyla toplantılar yapacaklarını belirterek, "Sandıktan 'daha çok çalışın' mesajı çıktı. Her kapıyı çalıp, evlere girip projelerimizi anlatmalıyız. Kadın kollarımıza büyük görev düşecek" dedi.

"AK Parti kazanmadı, biz kaybettik"

Antalya, Mersin ve Artvin gibi CHP'li belediyelerin AK Parti'ye kaptırılması için "Onlar kazanmadı, biz kaybettik. Hatay'ı kazandığmız gibi Uşak'ı, Adana'yı da alabilirdik. Bu kayıpların nedenlerini iyi değerlendirmeliyiz" dedi.

 

misafir
 // yeni günes dogcak
yamuk nakadar yalanci utanmiyorsun yuzde 60 oy alidik dahada konusuyorsun insallah basmakanim cumurbaskanda olacak sen avucunnu yalal olurmu sen kendi kendine konus dur anlayan anlar *........
13 Nisan 2014 Pazar 22:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler