YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'ye oy vermek zorundasınız
CHP'nin seçim bildirgesini açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iş dünyasına seslenerek, 1 Kasım'da CHP'ye oy vermek zorunda olduğunu söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'ye oy vermek zorundasınız
30 Eylül 2015 / 21:05 Güncelleme: 30 Eylül 2015 / 21:14

Kılıçdaroğlu, "Çok açık söylüyorum. CHP'ye oy vermek zorundasınız. İş dünyasına sesleniyorum. Üretmek, çalışmak istiyorsanız CHP'ye oy vermek zorundasınız. Bize bir şey olmaz biz maaşımızı almaya devam ediyoruz, ederiz. Sıkıntıyı çekecek olan sensin. CHP iktidarında CHP'yi eleştirmek istiyorsan CHP'ye oy vereceksin" dedi.

Kılıçdaroğlu, iş dünyasına seslenerek şunları kaydetti: 

"Bu seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisine oy vermek zorundasınız. Bakın çok açık çok net söylüyorum, CHP'ye oy vermek zorundasınız. Üretmek istiyorsanız, çalışmak istiyorsanız, düşüncelerinizi özgürce dile getirmek istiyorsanız, oy vermek zorundasınız. Ha vermeseniz de olur bize bir şey olmaz. Bize bir şey olmaz, biz maaşımızı alırız. Nasıl olsa vergiyi sen ödüyorsun, sıkıntıyı sen çekeceksin, dert senin derdin olacak. O derdi çözmek istiyorsan, demokrasi istiyorsan, düşüncelerini özgürce dile getirmek istiyorsan, CHP iktidarında CHP'yi açık yüreklilikle açık net eleştirme özgürlüğüne kavuşmak istiyorsan, oyunu CHP'ye vereceksin."

 // umut turk
Kemal atiyon da tutan yok sen önce tunceli den aday ol bakalım vekil olabiliyon mu. Şans oy verme mecburiyeti nerden ki. Bizde beceriksizce ve hainlere oy yok git tunceli den işte oyu....
01 Ekim 2015 03:12
 // Kaan
Yaw git işine...
30 Eylül 2015 22:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler