YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu Can Dündar'a kalkan oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında soruşturma başlatılan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a destek çıktı.
Kemal Kılıçdaroğlu Can Dündar'a kalkan oldu
03 Haziran 2015 / 09:57 Güncelleme: 03 Haziran 2015 / 10:05

Paralel Yapı'nın MİT tırlarının durdurulmasıyla ilgili servis ettiği haberi manşetine taşıyan ve hükümetle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tepkisini çeken Can Dündar'a CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu sahip çıktı.

Can Dündar'ı yürekten kutladı

Kılıçdaroğlu, partisinin Mersin mitingine katılmasının ardından geldiği Adana Havalimanı'nda, bir gazetecinin, "Cumhuriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Can Dündar, Adana'daki tırlarla alakalı haberi yaptığı için önce televizyondan tehdit edildi daha sonra da hakkında soruşturma açıldı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz" sorusu üzerine, "Can Dündar, gazetecilik görevini yapmıştır. Kendisini yürekten kutluyorum. Hiçbir şey Can Dündar'ı ve arkadaşlarını yıldıramaz" cevabını verdi.

 // yasin
Böyle birinin devleti yönetmesi mümkünmü ?...
03 Haziran 2015 19:46
 // Yılmaz
Uyan ey müslüman mü min ve münafık farkolundu sen hala elhamdulillah müslüman ım diyorsan nasıl olurda bunlarla beraber olursun bunlara oy verirsin zaman islama ve müslümana sahip çıkma zamanı bunlar eger senin basiretsizligin yüzünden başa geçecek olursa ülkeyi bölecekler ve karanlıga sürükleyeyecekler ve sen bunun vebalini nasıl vereceksin bi düşün vicdanının sesini dinle...
03 Haziran 2015 16:19
Sana ne oldu milletim...
 // Deniz Korgun
A.B.D. ve diğer bazı ülkeler, kimlere nasıl silah yardımı yaptıklarını veya yapacaklarını Dünya'nın yüzüne, gerinerek şişinerek haykırırken; Türkiye'nin silah varmıydı yokmuydu diye, üstelik kendi insanlarımızca, hala silkelenmeye çalışılması acı verici. Yazık, hem de çok yazık... ...
03 Haziran 2015 Çarşamba 15:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler