YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu: Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik...
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında terör örgütü PKK ve DHKP-C'yle ilgili skandal bir itirafta bulundu. Kılıçdaroğlu, "Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu: Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik...
08 Haziran 2016 / 08:00 Güncelleme: 08 Haziran 2016 / 11:10

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında terör örgütü PKK ve DHKP-C'yle ilgili skandal bir itirafta bulundu.

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına canlı yayın konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör örgütü PKK ve DHKP-C'yle ilgili skandal bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu, "Biz kadına da saygı duyarız, çöpten kağıt toplayan kadına da saygı duyarız. Kimin sorunu varsa ilgileniriz, ayrım yapmayız. Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU DAHA ÖNCE NE DEMİŞTİ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Nisan ayında yapılan grup toplantısında 'CHP'yi terör örgütleriyle irtibatlandıranlar alçaktır, şerefsizdir' ifadelerini kullanmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu: Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik...
 // NAZİF KOCATÜRK - 80.265
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÜŞMANI VE VATAN HAİNİ DHKP-C TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ SÖZCÜSÜNÜN KEMAL KILIÇDAROĞLU VE CHP OLDUĞUNU BİLİYORUZ. LAKİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN DÜŞMANLIĞIMIZ YÜZÜNDEN YİNE DE CHP'YE OY VERİYOR KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA ARKA ÇIKIYOR VE PEŞİNDEN GİDİYORUZ. NE YAPALIM. YAPACAK BAŞKA BİR ŞEY YOK. KİŞİLİĞİMİZİ, HAYSİYETİMİZİ VE NAMUSUMUZU RTE DÜŞMANLIĞI YÜZÜNDEN SATMAK ZORUNDAYDIK. SATTIK..! VE HALA DAHA SATACAĞIZ...

İMZA
CHP'YE OY VEREN DAMACANA KAFALILAR......
20 Haziran 2016 Pazartesi 18:23
 // cef
Orumcek kafalilar pkk guclendiren bu hale koyan chp mi akp mii akp tekrar masaya otursa yine arkasinda olursunuz degilmi i...
10 Haziran 2016 09:50
 // Mahir Ersoy
Eğer terörist ile normal vatandaşın arasında ayırım yapamıyorsan beyinde sorun var denektir...
10 Haziran 2016 08:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler