YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Kılıçdaroğlu: Atın bunu dışarı!
CHP'nin grup toplantısında gergin anlar yaşandı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini protesto eden partiliyi kovdu.
Kemal Kılıçdaroğlu: Atın bunu dışarı!
11 Şubat 2014 / 19:10 Güncelleme: 11 Şubat 2014 / 19:14

Yerel seçimler öncesi aday beliremek için yoğun çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi'nde geçtiğimiz hafta, gergin geçti.

Özellikle Maltepe ve Çankaya'da bekledikleri isimlerin açıklanmamasının ardından bazı teşkilatlar parti genel merkezinin önünde Kemal Kılıçdaroğlu'nu protesto etti. Yaşanan bu aday krizlerinden sonra bugünkü grup toplantısının da gergin geçmesi bekleniyordu.

Kendisini eleştirenlere sert cevap

Kılıçdaroğlu, grup toplantısında yaptığı konuşmasının başında bu kriz hakkında konuştu. Kılıçdaroğlu, "Kim ne derse desin gençlerin ve kadınların önünü açacağım" diyerek kürsüye yumruğunu vurdu.

"Atın dışarı"

Kılıçdaroğlu, konuşması sırasında bir partili tarafından sözünün kesilmesi üzerine, "Parti kültürünü benimsemeyen ve Genel Başkanı'nın sözünün kesen hemen burayı terketsin. Atın bunu dışarı " dedi.

kılıç oğlu
 // met2735
Vay vay vay erkeğe bak sen....
12 Şubat 2014 Çarşamba 08:20
21:07
 // Ramazan Avcı
Gazeteci Barış Yarkadaş kanal A'da dün öğle bülteninde CHP yi diğer partilerden ayıran diğer partilerde olmayan parti içi eleştiri kültüründen demokrasiden bahsetmişti partiliyi kovmakmı demokrasi?...
11 Şubat 2014 21:07
çocuk
 // ağlayan adamın gülen dostu
Hahahayyyy fotoyu iyi yakalamışsınız. Oyuncağı elinden alınan bir çocuk gibi zırlıyor bu kılıçdaroğlu. Çok komik;))))))))))...
11 Şubat 2014 Salı 20:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler