YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kan kanla yıkanmaz" dedi
"Kan kanla yıkanmaz" dedi
22 Haziran 2010 00:46
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kan, kanla yıkanmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 35 yıldır devam eden terörü ancak CHP'nin bitirebileceğini iddia etti. Kılıçdaroğlu, "Çünkü biz insanların etnik kimliğini sorgulamıyoruz. Çünkü biz insanların alın teri ile evine ekmek götürmeyi sağlayacağız. Kan, kanla yıkamakla temizlenmez." dedi.
     

Partisinin Adıyaman'da düzenlediği açık hava mitinginde konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şemdinli'de 11 askerin hayatını kaybettiği saldırı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Kılıçdaroğlu, "Çünkü biz, insanların etnik kimliğini sorgulamıyoruz. Çünkü biz insanların alın teri ile evine ekmek götürmeyi sağlayacağız. Biz terörü, birileri elimize reçete verdi diye çözmeyeceğiz. 35 yıldır terörü silahla susturmaya çalıştılar. Akıl yok bunlarda. Mantık yok bunlarda. Kanı, kanla yıkamakla temizlenmez. Böyle bir anlayış yoktur. Huzuru ve barışı sağlamak için önce aklımızı ve mantığımızı yoklamak lazım. Birisinin reçetesine değil, halkın reçetesi ile ilgilenmek lazım. Biz bu güzel coğrafyada toprağımız var bereketli, güneşimiz, suyumuz var. "     

CHA

terörörgütünü tanıyan...
 // ibrahim çelikoğlu
Senin giden eski parti başkanın en iyi tanıyor ve insanların etnik kimliği ile böyle bir çaçeron terör örgütünü islah etmenin imkanı olmadığınıda biliyor.Sana dokunmazsak belki partiniz düzelir de;Anayasada belirtilen bir sosyal parti olur......
22 Haziran 2010 12:12
YİNE KURUSIKI ATMIŞ !
 // BATUHAN
Chp çözecekmiş yani iktidar olursa başka türlü yine bekleyecekmiş ayrıca nasıl yapacağınıda söylememiş çünki bilmiyor laf olsun oy torbası dolsun gerisi umurunda değil. Biz şu işi şöyle çözeriz diyemiyor havadan güneşten bahsediyor ne yapsın birşey bildiği yok buda AK Partinin işine geliyor değirmenine su taşınıyor....
22 Haziran 2010 08:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler