YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç'ten yine haddini aşan sözler!
CHP Tunceli milletvekili Kamer Genç 'Tarafsız Bölge' programında yorumunu beğenmediği konuğa çok ağır sözler söyledi.
Kamer Genç'ten yine haddini aşan sözler!
15 Nisan 2014 / 08:09 Güncelleme: 15 Nisan 2014 / 08:11

Programı televizyondan izleyen Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli milletvekili Kamer Genç, programda yorumunu beğenmediği bir konuğa isim vermeden çok çirkin laflar sarfetti.

'Öküzün biri...'

Gazeteci Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına Emekli Cumhuriyet Başsavcısı Reşat Petek, avukat Turgut Kazan, İTİCÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Mustafa Erdoğan, avukat ve insan hakları savuncusu Orhan Kemal Cengiz, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Anayasa Hukuku Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Servet Armağan ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sibel İnceoğlu konuk oldu.

'Tarafsız Bölge' programını izlediğini ifade eden milletvekili Kamer Genç, program konuklarından birisinin yorumunu beğenmediğini dile getirdi.

Twitter hesabından 'Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge'de konuşturduğı profesörleri dinliyorum. İçlerinden birinin konuşması öküzden farksız. Bu kafayla hukuk profesörü nasıl olmuşlar hayret! 'Adalet bakanları doğruları yapıyor' diyor öküzün biri. Öyleyse mahkemelere ne gerek var. Tarafsız ve bağımsız mahkeme olmadan demokrasi dolayısıyla kişi hak ve güvenliği olmadan AYM'nin HSYK'nın bir kısmını değil de tümünü iptal etmesi gerekirdi. Aksini savunma." eleştirisinde bulundu.

KABAHAT
 // MERTKAN
Bunda değil temsil ettiği millette. seçip seçip gönderiyorlar meclis şundan kurtulamadı. devlete millete ne hizmeti olmuş zarar ziyan......
15 Nisan 2014 Salı 09:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler