YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç nabız yokluyor
Kamer Genç nabız yokluyor
29 Mayıs 2010 17:16
Kamer Genç, CHP'ye katılması konusunda Tuncelililerin nabzını yokluyor

Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) geçeceğini açıklamasının ardından Tunceli'de vatandaşları ziyaret etti.
 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanı seçilmesinin ardından vatandaşların kendisini arayarak CHP'ye geçmeleri yönünde isteklerinin olduğunu belirten milletvekili Kamer Genç, hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet etti. Partili ve partisiz vatandaşlarla görüştüğünü, vatandaşların kendisini CHP'de görmek istediğini söyleyen Genç, CHP'nin iktidar yürüyüşünde kendisinin de olacağını söyledi.
 

CHP'ye kaydını yaptırmadan önce Tunceli'ye gelerek Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra kendisinin de ilçesi olan Nazımiye'de vatandaşlarla görüşen Genç, vatandaşların CHP'ye katılması yönünde yoğun isteklerinin olduğunu anlattı. Genç, "Halkın nabzını yokluyorum. Vatandaşların yüzde 90'ı CHP'ye geçmemi istiyor." dedi.
 Nazımiye ilçesinde kahvehaneleri ziyaret eden Genç'e vatandaşlar da sevgi gösterisinde bulunarak CHP'ye geçmelerini tavsiye ettiler. CHA

BAYKAL GELİRSE SENİ KOVAR !
 // ADİL
Sn.Kamer Genç Beyefendi Baykal dönerse sana CHP yi dar eder artık siyaseten gidecek yerinde kalmadı fakat siyaset dışı gidecek tek bir alternatif yer var oda öldükten sonra nasip olursa mezar....
29 Mayıs 2010 20:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler