YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç Köşk'e aday olmak istiyor!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Parti Meclisi'nin ardından dün de milletvekilleriyle biraraya geldi, seçim sonuçları değerlendirildi.
Kamer Genç Köşk'e aday olmak istiyor!
20 Nisan 2014 / 14:03 Güncelleme: 20 Nisan 2014 / 14:04

CHP'nin cumhurbaşkanlığı seçiminde kendi adayını belirlemesi kararlaştırılırken, toplantıda söz alan Kamer Genç, Cumhurbaşkanlığı’na aday olmak istediğini açıkladı.

Parti Genel Merkezi'nde toplanan CHP Meclis Grubu toplantısı yedi saat sürdü. Toplantıda sadece seçim değerlendirmesi değil, Cumhurbaşkanlığı seçimi de değerlendirildi ve ağırlıklı olarak 'cumhurbaşkanlığı seçiminde kendi adayımızı çıkaralım' görüşü benimsendi.
Eski Genel Başkan Deniz Baykal'ın, 'Yerel seçimlerde çılgınca hatalar yapıldı. Parti tazelenmeli' çıkışının ardından gerçekleşen toplantıda, gözler Baykal'daydı.

Antalya İl örgütüne istifa çağrısı

Deniz Baykal konuşmadı ancak sözalan Antalya milletvekilleri, Antalya'da yanlış adayla seçime gidildiğini savunarak il örgütünün istifasını istedi.

Kurultay'a gidebilir

Bazı vekillerin kurultay çağrısı da yaptığı toplantıda, CHP Lideri talep olması halinde küçük kurultaya gidilebileceği sinyali verdi.

'Herkes beni Köşk'te görmek istiyor'

Toplantıda söz alan Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Cumhurbaşkanlığı’na aday olmak istediğini belirterek, “Yurtiçinde yurtdışında nereye gitsem herkes beni Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyor. AK Parti’nin hakkından ben gelirim. Partim izin verirse aday olmak istiyorum. Seçimi alacağıma da inanıyorum” dedi.

 

Kamer
 // Daima Hizmet,Daima millet
Bir sen eksiktin kamer bence otur vekilliğini yap gerçi onuda beceremiyorsun ama arada kaynadın vekil oldun hiç sesini çıkarma otur oturduğun yerde yada emekli ol tadını çıkar sizin gibi embesil beyinlere ihtiyat yok parazit yapmayın artık.....
21 Nisan 2014 Pazartesi 09:29
Ben şahidim, doğru söylüyor adam
 // Mühr-ü Süleyman
Ben de oradaydım, kulaklarımla duydum, gözlerimle gördüm, şahidim arkadaşlar !
Görme Engelliler ve Körler Federasyonu mensupları, gerçekten de kemali CB olarak görmek istiyorlar, çünkü onlar görmüyorlar, göremiyorlar
Yahuuu kemal bi düşünsene, akşamın karanlığında, seni CB olarak görmek isteyenlerin hepsinde neden simsiyah gözlükler vardı, hııı ?
Anladın sen onu, seni gidi seni......
21 Nisan 2014 Pazartesi 00:43
misafir
 // yeni günes dogacak
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
20 Nisan 2014 Pazar 17:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler