YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamalak: Sonucun sorumlusu benim
Kamalak: Sonucun sorumlusu benim
14 Haziran 2015 18:02
Seçimlerde yüzde 2 olarak büyük hezimete uğrayan Milli ittifak'tan açıklama geldi. Saadet Partisi Genel Başkan Mustafa Kamalak, "Daha yüksek bir sonuç bekliyorduk, arazi böyle değildi. Tüm sorumluk bana ait" dedi.

Saadet Partisi, BBP ile ittifak yapılarak girilen 7 Haziran seçimlerinde sandıktan çıkan yüzde 2'lik sonucu masaya yatırdı. Ankara'da bir araya gelen Saadet Partisi İl Başkanları'na konuşan Genel Başkan Mustafa Kamalak, tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu açıkladı. Milli Gazete'de yer alan habere göre Kamalak, 7 Haziran Genel seçimlerinden bekledikleri sonucu alamadıklarını belirterek “Biz doğrusu daha yüksek bir sonuç bekliyorduk. Beklediğimiz sonucu alamadık. Arazi böyle değildi. Ama sandıktan çıkan sonuç farklı oldu.Burada bir sorumluluk bir mesuliyet varsa hiç şüphesiz ki bu bana aittir. Ama şunu ifade edelim bütün teşkilatımızla beraber elimizden gelen çabayı sarf ettiğimiz kanaatindeyim" diye konuştu.

BBP'ye teşekkür

Mustafa Kamalak, konuşmasında ittifak yaptıkları Büyük Birlik Partisi'ne de teşekkür ederek, “Başta Büyük Birlik Parti'mizin Kıymetli Genel Başkanı Mustafa Destici Bey olmak üzere tüm camiasına kalpten teşekkür ediyorum. Ayrıca seçimlerde canla başla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, il başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Hanım ve Gençlik Kolları mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 // Maliki
Teşekkürle olmaz haysiyetin varsa istifa et...
15 Haziran 2015 09:27
Sorumlusu sen olamazsın
 // Mustafa
Senin ve akıl hocan pensilvanyanın çapı bu kadarmış. Millet sizi çözdü....
14 Haziran 2015 Pazar 18:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler