YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamalak: "Herkes köpeğine sahip çıksın"
Kamalak: "Herkes köpeğine sahip çıksın"
03 Ekim 2015 00:05
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin il başkanlığınca bir kafede düzenlenen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'a yapılan saldırıyı şiddetle kınadı.

Basına yönelik her türlü baskı ve tehdidi de kınadığını belirten Kamalak, "Basın alabildiğine özgür olmalı. Başkalarına hakaret ve küfretmeyi gerektirmez. Başkalarına hakaret etme hakkını vermez. Ahmet Hakan'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Çok afedersiniz herkes köpeğine sahip çıksın. Eğer saldırgan bir köpeği başıboş olarak bir kimse sokağa bırakıyorsa emin olun o saldırgan köpeği sokağa bırakan sahibi o köpekten haysiyetsizdir, daha şerefsizdir" diye konuştu.

Milli Görüş'ün yer almadığı bir meclisin Türkiye'nin hiçbir problemini çözemeyeceğini savunan Kamalak, milletvekili seçimlerinin üzerinden 6 ay geçtiğini hatırlattı. Kamalak, şöyle devam etti:

"Allah aşkına bu ülkenin hangi problemini çözdüler. Söyleyebilir misiniz? Hiçbir problemini. Peki 6 aydan bu yana bu meclis hangi faaliyeti yaptı? Hiç. Altı aydan bu yana TBMM'de sadece maaşlar çalışıyor. Milletvekillerinin sadece maaşları çalışıyor. Milletin, garibanların ve sizin kesenizden milletvekillerinin sadece maaşı çalışıyor, kendileri değil. Cumhurbaşkanı bazı partileri eleştirirken 'Siz Sivas'ın doğusuna gidemiyorsunuz' diyor. Türkiye'nin asayişinden ve güvenliğinden kim sorumlu? Bir kısım vatandaşlarımızın şehit kanlarıyla yoğurulmuş birkaç bölgesine gidemiyorsa bunun vebali ve günahı kime ait.

 

AA

 // turab
Bu kamalak'a kim ne içiritor.. Nerde rahmetli erbakanin milli görüşü nerede şimdi ku milli görüş.....
05 Ekim 2015 19:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler