YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye cevap
Kadir İnanır'dan Bahçeli'ye cevap
02 Ağustos 2015 16:05
Kadir İnanır, kendisini Yeşilçam filmlerinden örnekler vererek eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye cevap verdi.

Bahçeli'nin nerede yazıldığı belli olmayan bir senaryoyu uygulamakla suçladığı akil insanlar heyetininde bulunan Kadir İnanır, hurriyet.com.tr'ye konuştu.

BEN BARIŞI SAVUNUYORUM

Kendisinin her zaman barıştan yana olduğunu belirten Kadir İnanır "  Sayın Bahçeli anladığım kadarıyla benim bütün filmlerimin diyaloglarını biliyor. Ben barış savunucusuyum ve barışı da savunmaya devam edeceğim. Başka bir şey söylemeye gerek yok" dedi.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, akil insanlar heyetini ve isim vermeden heyetteki sanatçı Kadir İnanır’ı eleştirerek, “Şimdi bir artist, kalkmış TV’de reklam yapıyor, keçiler diye. Kendilerine göre sinema oyuncusu. Bilmedikleri, nereden yazıldığı belli olmayan bir senaryoyu uygulamaya başlamışlar. Bu sanatçılar bu tür senaryolara alışık. Türk sinemasından hareketle çözüm sürecini savunanlar arasında ‘iyi adam’, ‘kötü adam’ bulunuyor. İyi adam Ayhan Işık, kötü adam da Ahmet Tarık Tekçe olmuştur. Kim işine yarıyorsa o Ayhan Işık, kim işine yarıyorsa Ahmet Tarık Tekçe” dedi.

1
 // 1
Kusura bakmasinlar Barıştan yana olamıcaz artık Hak'tan yana olucaz Allah bizi kendi yolundan ayirmasin...
03 Ağustos 2015 07:01
...
 // Rıza
Ben barışı savunuyorum deyip DTP(PKK) ye katılan adam ya samimi değildir barış konusunda ya da son derece ahmaktır......
02 Ağustos 2015 19:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler