YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'den Baykal'a tam destek
CHP İzmir İl Başkanı Ekrem Bulgun, CHP Genel Başkanlığından istifa eden Deniz Baykal'ın tekrar göreve gelmesi için İzmir'deki tüm delegasyonun ''olur'' verdiğini söyledi.
İzmir'den Baykal'a tam destek
11 Mayıs 2010 / 15:51 Güncelleme: 11 Mayıs 2010 / 16:00

CHP İzmir İl Başkanlığında, belediye başkanları ve ilçe başkanlarından oluşan 48 kurultay delegesi bir araya geldi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da aralarında bulunduğu delegelerle toplantı öncesinde basın açıklaması yapan İl Başkanı Bulgun, Baykal'ın Cumhuriyet tarihine damgasını vurduğunu belirterek, şöyle konuştu:

''Bizler çok iyi biliyoruz ki bu komplonun hedefi CHP'dir. Bu komploya hayat verenler, yayılması ve duyulması için görevlerini yaparak ya da yapmayarak emek harcayanlar şimdi büyük korku içindedirler. CHP'nin genel başkanı ve Türk siyasi tarihinin en etkili liderlerinden Baykal ve onun örgütü bu ülkeyi ve CHP'yi ne komploya ne adice yürütülen sistemli politikaya ne de bu ülkeyi teslim almak isteyen eş dost, yandaşa ve komplo anlayışına teslim edecektir.''

Basına kapalı olarak yaklaşık yarım saat süren toplantının ardından yeniden gazetecilere açıklama yapan Bulgun, tüm delegasyonun Baykal'ın yeniden genel başkanlığa gelmesi için imza verdiğini kaydederek, şunları söyledi:

''Genel Başkanımızın yeniden göreve gelmesi için tüm delegasyonumuz 'olur' vermiştir. Bu kararı iletmek için, ben, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Serdar Değirmenci Ankara'ya hareket edeceğiz. Gelişmeleri Ankara'dan takip edeceğiz. İzmir'in yerine getirmesi gereken ilave bir görev varsa çalışmaya başlayacağız.'' A.A.

Genişlik Diz Boyu..
 // Mustafa
Bu kadar olur yani başa gelsin yeniden yeni yeni evli insanlarla iş yapsın normal bunu anormal karşılamak anormal değil mi? Dünyanın çivisi çıktı bu kadar olur.....
11 Mayıs 2010 16:21
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler