YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İYİ Parti'den seçimde ikinci turda ittifak teklifi
İYİ Parti'den seçimde ikinci turda ittifak teklifi
15 Aralık 2017 13:00
Yİ Parti GİK Üyesi Nuri Okutan, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile HDP Sözcüsü Bilgen ve Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun da katıldığı toplantıda, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin bir öneri getirdi.

TÜSES (Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı) ve Şişli Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Bir Arada Yaşamanın ve Barışın İmkanlarını Aramak Ortadoğu Konferansı’ bugün başladı.

Gazete Duvar'dan Barış Avşar'ın haberine göre, konferansta bir konuşma yapan İYİ Parti yöneticisi Nuri Okutan, güvenliğin sadece polisiye tedbirlerle sağlanamayacağını ve ülkede yaşayan hiç kimsenin “Bunlar” denilerek dışlanamayacağını belirtti. “Hamasetle uğraşmak yerine gerçekleri görmeliyiz” diyen Okutan “Bizim anlayışımıza göre Türkiye önce kendisini kurtarmalı, sonra başkalarına yardım etmeye çalışmalı” görüşünü dile getirdi.

İçte ve dışta barışın sağlanamamasının kaynağı olarak gösterdiği AK Parti iktidarının demokratik yollarla değişmesi için cumhurbaşkanlığı seçimini işaret eden Okutan “Meral Akşener aday olmasa, anketlere göre Erdoğan ilk turda bu seçimi alacak. Bizim önerimiz her partinin kendi adayı ile seçime girmesi ve ikinci turda en çok oyu alan muhalefet adayı etrafında birleşilmesi” dedi.

geçmiş zaman olur ki,
 // hursit dilaver
bizim 80lerin fuarcı ağbisi,dava arkadaşımızın haline bak.bir ara bayagı hastaydı ama yeni parti ile kanlandı canlandı zaar.geçmiş olsun. hatırlar mı bilmem.bir fuar alanında koydugu lamba ahşap doğramanın ki maun kaplamaydı.verniğini yakmış karartmıştı.ben ondan kapı ile beraber kasası ve yandaki maun kaplamaların da hasar parasını isteyince kıyameti koparmıştı.sonra davamızın elemanı ve 12 eylül mazlumu olduğu için almamıştık.böyle bir hatıramız vardır.ONA DEĞİL DE AYNI DÖNEMDEKİ, URGANLA ÇEKİLEN STALİN HEYKELLERİNDEN BAHSEDEN KITABİ YAZAN ZATA ÇOK KIRGINIM.O MUKADDES DAVANIN 2 ÜYESİNE BAKIN.NASIL DA SAVRULMUŞLAR..yazık.bu dava bunlara ragmen hala ayakta.demek davanın sahibi de rabbim.....
15 Aralık 2017 Cuma 16:17
unutmadık.YEGENİNE ACIMADI BANKASINA ELKOYDU.
 // hursit dilaver
ortaklık için BAEdeki DAHLAN, kuzey koreli kim il sungun şimdiki torunu olan muhterem ile ESED,FETÖ ve MERKEL ile MURDOCK MEDYASI ,ayrıca arabistanın yeni hamamoğlanı ile erkek SİSİ inanın sizden daha çok ortak olmayı isterler.DÜŞMAN ORTAK.o zaman ilave ortaga gerek var mı.HDP zaten PKK/PYD/YPJ falan alayını ayarlar..ULAN ŞAKA MAKA DERKEN İKTİDAR OLACAKSINIZ BE..GİTTİ TÜRKİYENİN BİR 50 YILI DAHA..gerçi HİTLER DER Kİ. MİLLETLER 25 YILDA BİR SAVAŞMAZLARSA DEJENERE OLUR der. biz de 10 senede bir darbe ya da 78-92-99 gibi ekonomik iflaslar olmaz sa seçeceğimiz adamı bilemiyoruz.tokatı yiyince anlıyoruz ama ülke de diz çökmüş oluyor.ne yani NE OLDU 28 ŞUBAT DÖNEMİNDE SOYULAN BANKALAR.....
15 Aralık 2017 Cuma 15:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler