YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İyi ki millet bu solculara itimat etmiyor
İyi ki millet bu solculara itimat etmiyor
27 Ocak 2013 09:13
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, ''İyi ki millet bu solculara itimat etmiyor. İtibar etseydi, 1970 model Fordlara, millet Mercedes niyetine binmeye devam ederdi. Allah razı olsun ki onlara imkan vermediniz'' dedi.

Bozdağ, Isparta ziyareti kapsamında Vali Memduh Oğuz ile Eğirdir ilçesine bağlı Barla beldesindeki Barla Kız Kur'an Kursu'nu ziyaret etti ve Bediüzzaman Said Nursi'nin kaldığı, Isparta İl Özel İdaresi'nce yaptırılan tadilatı devam eden evde incelemelerde bulundu.

Bozdağ, burada yaptığı açıklamada, Barla'nın Türkiye tarihinde oldukça önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Bediüzzaman Said Nursi'nin hayatta olduğu dönemde burada kalmasının ve pek çok eserini burada yazmasının Barla'yı farklı bir konuma getirdiğine değinen Bozdağ, şöyle devam etti:

''Tabii ki bizim kültürümüz açısından da önemli. Burada tarihimiz açısından da siyasi geçmişimiz açımızdan da önemli bir yerdir. Gezim sırasında buranın zenginliklerini görme imkanımız oldu. Barlalıların, bir ilim insanına nasıl sahip çıktılarını, görme imkanı buldum. Hakikaten Barla güzel bir yer ve tabii böylesi de bir nimeti var. Burada da güzel işler yapılıyor. Yakından görme imkanımız oldu.''

AA

22:17
 // Kenan Akkuş
Ne solcusu be... Türkiyede gerçek sol mu var sanki. Chp, Dsp, Tkp, Ip gibi partilere sol mu diyorsunuz. Gerçek solcu, Deniz Gezmiş gibi kişilerdir. 12 eylül zindanlarında işkence ve zulüm görenlerdir. Solculuk, faşizmin panzehiridir. Öyle, hem ulusalcı, hem milliyetçi, hem Atatürkçü, hem Türkçü, hem Kürtçü solcu olmaz....
27 Ocak 2013 22:17
iste Gercek Irkciik
 // Muhtalip Yildirim

Artikelstandort:
Freiburg, Deutschland...
27 Ocak 2013 13:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler