YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstifa söylentisine Erdoğan hamlesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Cuma Namazı'nı istifa açıklamasıyla gündeme oturan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'la kıldı.
İstifa söylentisine Erdoğan hamlesi
14 Kasım 2014 / 22:35 Güncelleme: 14 Kasım 2014 / 22:38

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, dün TBMM'deki bütçe görüşmelerinde kendisini istifaya çağıran muhalefet milletvekillerine, "Soma kazasının ardından Bakanlar Kurulu’na istifamı sundum. Bir kez daha Başbakanımla paylaşacağım" demişti.

Yıldız'ın açıklamaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bugün jet bir hamle geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de Taner Yıldız'ı yanına alarak cuma namazı kılmaya gitti. Namaz sonrası ikili yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda incelemelerde bulundu. Erdoğan'un bu hamlesi Taner Yıldız'a sahip çıktı şeklinde yorumlandı.

18:06
 // vatan sever
Sakin sayin bakanimiz sizi oraya biz gonderdik ancak biz indiririz ulkemizde dikili bir sgaci olmayanlar degil onlarin yaptigini spor yorumcularida yapiyor bence onlar istifa ederek onurlarini kurtarsinlar...
15 Kasım 2014 18:06
Aklınızdan bile geçirmeye hakkınız yok...
 // Muhafız
Sayin Tamer Yıldız şayet gerçekten Türk milletini ve Türkiye'yi birazcık seviyorsa istifa sözünü aklının ucundan bile geçirmeye hakkınız yok. Çünkü TAP, TANAP, şahdeniz -2, Nabukko projelerinin biran önce tamamlanması varken,Mersin Akkuyu, Sinop nükleer santral projelerinin biran önce tamamlanarak büyük ve yeni Türkiye'nin adımlarını atmak varken neden birkaç kendini bilmez insanın lafını dikkate alarak hareket ediyor,Türk Müslüman dünyasının beklentisi Büyük Türk Islam Devletinin kurulmasıdı...
15 Kasım 2014 Cumartesi 01:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler