YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Sav'ın alaycı yaklaşımı
İşte Sav'ın alaycı yaklaşımı
İşte Sav'ın alaycı yaklaşımı
17 Mayıs 2008 / 20:51 Güncelleme: 17 Mayıs 2008 / 00:00

CHP Denizli İl Başkanı'nın Paygambere yaptığı saygısızlıktan sonra CHP Genel Sekreteri Önder Sav da Hz. Muhammed'e (sav) ve hac ibadetine çok alaycı bir yaklaşımda bulundu


CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağ kolu olarak bilinen ve son kongre ile parti içindeki konumunu daha da güçlendiren CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hac ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili sözleri şaşkınlığa neden oldu.


Bir program için Ankara'nın Elmadağ ilçesine giden Önder Sav, İlçe belediye başkanını ziyaretinde yanlarına gelen CHP'li bir vatandaş Mustafa Ünal'ın hacca gitme arzusu ile de dalga geçti.


Yanına yaklaşarak, Hacca niyetlendiğini söyleyen Mustafa Ünal'a çok alaycı bir üslupla 'boşver Araplara para kaptırma' diyen Sav, bu üslubunu daha da saygısız boyuta taşıyor.


Buna karşılık yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu onun için hacca gitme niyetinde olduğunu Sav'a anlatmaya çalışan CHP'li Mustafa Ünal, Önder Sav'dan hiç beklemediği bir cevap alıyor.


Sav çok alaycı bir ifade ile "Bakarsın Muhammed orada bırakmaz seni. Buraya göndermez. Sen yine de şey yapma" sözleriyle Ünal'ın niyetiyle dalga geçti. Sav'ın sözleri karşısında şaşkına dönen CHP'li Mustafa Ünal, alaycı üsluba dayanamayarak oradan ayrıldı.Samanyoluhaber


 


 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler