YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
işte HDP'nin gerçek yüzü!
HDP'li Sırrı Süreyya Önder, HDP'nin gerçek yüzünü Alman ‘quantare.de’ adlı siteye anlattı. Önder, 'PKK'yı terör listesinden çıkarın' dedi.
işte HDP'nin gerçek yüzü!
01 Haziran 2015 / 11:59 Güncelleme: 01 Haziran 2015 / 16:31

PKK’ya terör örgütü diyemeyen, çözüm sürecinde silahları bırakmayan, oy için halkı silahla tehdit eden ve barajı aşamazsak kan dökülür naraları atan HDP’nin gerçek yüzünü, Sırrı Süreyya Önder Alman ‘quantare.de’ adlı siteye anlattı.

Önder 9 Ekim 2014'te, quantare.de'ye yaptığı açıklamada "PKK bugün de her zaman yaptığını yapmakta ve ulusal bağımsızlığı için mücadele vermektedir. PKK'yı terör listesinden çıkarın. Bu sayede Kürtlerin öz güveni artar ve kendi toprakları için savaşabilir" dedi.

Etiketler:
Artık gerçek yüzlerini görün...!!!
 // Muhafız
Zamanında çoluk cocuk, kadın demeden hunharca öldüren, Spastik özürlü çocuğu bile dağa kaçıran, abisi dağda teröristlere silahlı eğitim veren, sürekli kendi kürt halkını tehdit eden , sırası geldiğinde Türk askerini şehit eden, eşcinselleri aday gösteren bu partiden ve parti başkanından Türk ve Kürt halkına ne fayda gelir Allah, Muhammed aşkına???!!!! Biraz olsun aklımızla ve imanımızla doğruları düşünerek karar verelim artık, artık ne sahte dincilere nede sahte vaatlere kanmayalım...!!!...
01 Haziran 2015 Pazartesi 18:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler